Adam Chojnacki

psycholog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (1)

BARDZO DOBRY
100% 1 ocena (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
10

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

1 opinia

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. MadziaDW

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Adam to terapeuta z powołania, z sercem na dłoni, b. miły, empatyczny, mega cierpliwy,dba o granice w relacji, dostosowuje się do potrzeb klienta i robi wiele by pomóc, stosuje różne metody pracy z ciałem, ze snami, z rysunkiem wspomagające rozmowę. Cierpliwie tłumaczy kolejne kwestie i podaża za klientem w jego własnym tempie, wspierając go , motywując i oświetlając mu to, co trzeba i to co ukryte i nieświadome. Długoterminowa terapia z p. Adamem zmieniła mnie o 360 stopni, uratowała życie i wyciągnęła z wielu sideł skutków wieloletniej przemocy i nauczyła narzędzi ułatwiających życie . Co dla mnie ważne, że p. Adam patrzy holistycznie na klienta a nie tylko na problem a ja tego u moich nauczycieli i przewodników jak i psychoterapeuty i fizjoterapeuty szukam :)

  Zajęcia z p. Adamem są konkretne i zmieniają, jeśli się zaangażujesz i zawsze dostaniesz potrzebną wiedzę i wsparcie pomagające zrzucić ,,wewnętrzne kajdany" i pokonać progi a nie są tylko ,,pogawedką"jak niektórzy myślą.
  Uczestniczyłam też w kilku warsztatach proponowanych przez p. Adama
  i w ciekawym wykładzie, które różnią się od pracy na psychoterapii i też jestem zadowolona.

  Na warsztatach był wstęp teoretyczny, sprawdzenie potrzeb uczestników
  i b. głębokie ćwiczenia, dające ciekawe wglądy na dany temat i wytłumaczone tak by można było potem samemu je w domu powtórzyć

  . Na wykładzie zaś p. Adam chętnie odpowiada na pytania i wykazuje się profesjonalną wiedzą i wynikami badań w danym zagadnieniu.
  Strona www Arche Psychoterapia zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat świadczonych usług, aktualizowane gdy trzeba, przykładowe koszty zajęć,opis metod pracy jak i wykształcenia i doświadczenia terapeuty przedstawione w sposób czytelny i przejrzysty. Fajnie, że są przykładowe ceny czego brakuje innym stronom i mapka i opcje dojazdu
  GORĄCO POLECAM NO I DZIĘKUJĘ p. Adamie za tą wspólną wyboistą drogę w kilkuletniej terapii i na warsztatach, do zobaczenia na ścieżce rozwoju i sesji :) :)

  wdzięczna i zadowolona klientka
  Magdalena Dąbrowa-Wyciszkiewicz
  (psychoterapia 2013-2019)