Adam Żółtowski

ginekolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (7)

BARDZO DOBRY
100% 7 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
75

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

7 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. karolina.B karolina.B (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam serdecznie pana doktora.Jako matka dwojki dzieci mam poróenanie jak kazdy lekarz podchodzi do pacjentki. O pierwszym nie bed wspominac ale o Panu doktorze tak: Super specjalista w swojej dziedzinie, zna sie na fachu, konkretny, nie owija niczego w bawełne. Wizyty u niego nie sa koszmarem jak kazda kobieta mysli o ginekologu.

  Potrafi przemówic do rozumu, na konkretne pytania odpowiada szczegółowo i wyczerpujaco. Naprawde godny polecenia!! :)

 2. Aleksandra R Aleksandra R (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Sympatyczny lekarz badania wykonuje delikatnie ale sumiennie chętnie udziela odpowiedzi na zadanie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości.Moją ciąże z córeczką ocenił idealnie wagę również .Podjoł decyzje o natychmiastowym cesarskim cięciu dzięki temu moja Pola żyje za co ogromnie dziękuję. Moje nacięcie wygląda perfekcyjnie bardzo szybko wróciłam do świetnego stanu.

  Jednym słowem polecam dr Adama Żółtowskiego ja napewno do niego wróce ponieważ wiem że robi wszystko zgodnie ze swoim sumieniem nie popadł w rutyne a każda pacjętka jest dla niego ważna Pozdrawiam

 3. AS=Ś AS=Ś (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  bardzo dobry specjalista. zawsze szybko i konkretnie potrafi zdjagnozowac jakies dolegliwosci i szybko je likwiduje!! polecam serecznie!

 4. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Doktor Adam Żółtowski to świetny Specjalista i Fantastyczny Człowiek.Niezywkle uprzejmy, kulturalny z absolutnie wyjątkowym poczuciem humoru. Zawsze życzliwy, taktowny i dyskretny - służy radą i pomocą w każdej sytuacji. Cierpliwie i konkretnie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Szczery i otwarty na potrzeby i uczucia drugiego człowieka.Każdą pacjentkę traktuje z wielką uwagą, zainteresowaniem i zaangażowaniem. Profesjonalny, kompetentny, z ogromną wiedzą, przy tym bardzo dokładny i sumienny we wszystkim co robi.Same superlatywy-bardzo dobry specjalista i niezwykły człowiek.Zawsze można na Niego liczyć.Bardzo polecam Pana Doktora Adama Żółtowskiego!

 5. emi emi (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doktor Adam jest naprawde miły, sympatyczny i dobry w swoim fachu, a przy tym delikatny i zaangazowany. Polecam go wszystkim kobietom, które lubią byc szczególnie traktowane, informowane o wszystkim co sie dzieje oraz szanowane. Ja współpracuje z Doktorem od kilku lat i dzieki temu że taki jest nie zamierzam zaprzestać i chodzic do kogos innego.

 6. Joanna Zarwalska Joanna Zarwalska (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  5 czerwca na świat przyszedł nasz syn Filip. Całą ciążę prowadził dr Adam Żółtowski. Pan Doktor to znakomity specjalista, człowiek godny zaufania. Doktor Żółtowski jest bardzo dokładny, sumienny i pomocny w każdej sytuacji. Z całą pewnością stwierdzić mogę, że jest to lekarz z powołania.Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego lekarza.

 7. Dagmara Dagmara (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Adam Żółtowski to bardzo dobry, sumienny, opanowany i miły lekarz. Prowadził moją ciążę od początku i jestem w 100% zadowolona. Podczas pobytu w szpitalu bardzo pomocny, wspierający na duchu i konkretny. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora każdej kobiecie jako lekarza prowadzącego.