Agata Podrażka

psycholog

BARDZO DOBRY

O lekarzu

Agata Podrażka, psycholog kliniczny,psychoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego. Community Manager w redakcji Dziecka Wydawnictwa Agora S.A. Koordynator programów Ministerstwa Zdrowia dotyczących zwalczania chorób nowotworowych. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji z zakresu psychologii klinicznej i psychoterapii. Posiada wielotetnie doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego, Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej oraz Jednostkach Wojskowych w Warszawie. Aktualnie pracuje jako Konsultant Dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych w Warszawie. Psycholog Zespole Interwencji Kryzysowej i Powiadamiania ISI. W swojej pracy zawodowej wyznaje zasadę szczerości i zaufania w pracy z Pacjentem. Komunikacja efektywna jest niezbędna do stworzenia i utrzymania pozytywnych relacji interpersonalnych. Specjalizuje się w: diagnozie i terapii dorosłych w szerokim zakresie, a w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach zachowania, psychozach, depresjach, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach związanych ze stresem, zaburzeniach snu, schizofrenii, problematyce uzależnień, zaburzeniach osobowości.

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
35

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Maria79

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Długo wahałam się przed podjęciem terapii. W końcu trafiłam do terapeuty, który tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie ma sensu.
  Myślałam, że już zawsze będę tkwić w beznadziei. Postanowiłam jednak spróbować jeszcze raz
  i wtedy trafiłam na Panią Agatę która okazała sie zbawieniem dla mnie.

 2. Lolitta

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  super uczucie kiedy już się pozbędzie swoich problemów, to cos jak wejście na najwyższa górę, zdobyłam tę górę z pomoca Pani Agaty to ona wielkorotnie ze mna rozmawiała piłysmy herbatę rozmawiałysmy i udało się. Herbata z Panią Agatą po pewnym czasie smakowała juz tak jakbym piła ją z najlepszą przyjaciółką.

 3. Dominika77

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam panią Agatę - ma świetny kontakt z dzieciaczkami (zwłaszcza taki jak moja "pociecha" ktora potrafiła sprawiac nielada problemy wychowawcze). Swietnie skraca dystans i buduje klimat współpracy. Polecam!