Andrzej Niemeczek

psycholog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (45)

BARDZO DOBRY
100% 45 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
455

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

45 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. aska89

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  bardzo dobry psycholog, bardzo pomogl mojej przyjaciolce po smierci jej meza, teraz powrocila do zycia, cieszy sie malymi rzeczami i poznala nowego dobrego mezczyzne, polecam w imieniu jej i swoim

 2. gosiagos

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  super specjalista

 3. Lejla8800

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  wysłucha i pomaga ludziom, ja znalazłam tam pomoc, jakiej potrzebowałam, polecam pana Andrzeja z całego serca

 4. Asienka88

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  pan psycholog mily i pomocny warto sie do niego udac po pomoc

 5. olx77

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Tego psychologa polecili mi znajomi twierdząc, że jest świetnym praktykiem, a nie tylko teoretykiem. Bardzo komunikatywny ze świetnym podejściem do życia i związanym z nim problemami. Bardzo mi pomógł. Spokojnie mogę go polecić wszystkim!

 6. makielka.2

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Życie czasem daje w kość. Czasami zwyczajnie człowiek sobie nie radzi.również i ja niedawno byłam w takim dołku. Postanowiłam pójść do specjalisty. Pan psycholog okazał się bardzo pomocny. Po kilku sesjach mi ponownie słońce. Bardzo polecam!

 7. MonikaT

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Po urazie miałam problem z pamięcią krótkotrwałą. Doktor Andrzej Niemeczek ćwiczeniami i odpowiednią stymulacją usprawnił ten proces. Bardzo dziękuję

 8. Ola2015

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo pomocny pan psycholog. Jest niesamowicie empatyczny i jednocześnie potrafi człowieka postawić na nogi. Czuję się już dużo lepiej dzięki rozmowom z panem psychologiem. Polecam!

 9. ArekA61

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dopadł mnie kryzys wieku średniego.nie łatwo jest się pogodzić z tym, że człowiek nie jest już taki młody. Popadłem w gigantyczny dół. Rękę pomocną wyciągnęła do mnie moja przyjaciółka. Dała mi namiar do pana psychologa. Skorzystałem i nie żałuję!

 10. stachowiak44

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Andrzej jest świetnym fachowcem i dzięki jego terapii nie man już nałogów.Bardzo pomogły mi rozmowy i nakierowanie na właściwą ścieżkę w życiu.Pozdrawiam i polecam!

 11. karolka1125

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo sympatyczny i otwarty, potrafi stworzyc przyjazna atmosfere, dzieki czemu mozna sie otworzyc i porozmawiac szczerze o trudnych tematach. Rozmowa miala sens, uswiadomila mi kilka spraw i zdecydowanie pomogla. Polecam.

 12. Izanapka

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Witam! Zdecydowałam się umieścić ten komentarz, aby wyrazić swoje uznanie dla pracy Pana Andrzeja. Pan psycholog okazał mi zrozumienie i pomoc w tak trudnych chwilach, jakim był czas walki z depresją. Jeszcze raz Panu serdecznie dziękuję.

 13. DominikaLis

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Spotkania z psychologiem dla wielu osób mogą być stresujące, ale Pan Andrzej jest niesamowicie miłym i sympatycznym człowiekiem, przy nim można czuć się swobodnie i naturalnie. Polecam w 100%

 14. martax

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam ciężkie przeżycia związane ze śmiercią najbliższej osoby i nie mogłam przez długi czas stanąć na nogi i złapać odpowiedniego dystansu. Do wyboru miałam pomoc psychiatry, lub psychologa. Psychiatra przeważnie faszeruje psychotropami i to nie było dla mnie wyjście. Nic nie miałam do stracenia i skorzystałam z usług pana Andrzeja, który w rzeczywistości okazał się świetnym specjalistom i słuchaczem i potrafił tak nakierować, że sama w końcu trafiłam na właściwy tor i potrafiłam zrozumieć pewne rzeczy oraz nabrać dystansu do pewnych spraw. Niezwykle miły i uprzejmy facet.

 15. maja555

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam duży kryzys związany ze stresem i alkoholem. Dopiero wizyty u pana Andrzeja dały mi wiarę w siebie i resetu. Teraz jest już dobrze i trzymam się 12 kroków.

 16. Dorota.Lach

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Prowadzę intensywny tryb życia i osiągam sukcesy zawodowe, ale spostrzegłam, że zaczęłam popadać w poważniejsze uzależnienia i nie chciałam żeby ktoś o tym wiedział, ajuż na pewno nie z firmy. skontaktowałam się z panem psychologiem, który prowadzi terapię i pomaga wyjść mi ze szponów nałogów. Po każdej takiej wizycie czuję się mocniejsza, a panu Andrzejowi dziękuję za okazałą pomoc.

 17. Jan.Galert

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Przez długi czas byłem uzależniony od środków odurzających i alkoholu i próbowałem się leczyć w psychiatryku a nawet wylądowałem w Janochach. Po jakimś czasie wracałem do nałogu. Znajomy, który miał podobny problem i wyszedł z niego polecił mi rozmowę z panem Andrzejem. Skorzystałem z tej okazji i zdecydowałem się na jedną wizytę, a potem były kolejne. Dzięki panu Andrzejowi zrozumiałem pewne rzeczy i myślę, że jestem na dobrej drodze żeby wyjść na prosta. Dziękuję za okazane serce, cierpliwość i mądrość. Pozdrawiam serdecznie!

 18. pafnucy

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi pana Andrzeja jako doskonałego psychologa i słuchacza. Bardzo mi pomógł w ciężkich chwilach jak się dowiedziałem, że bliźniaki, które przyszły na świat są dziećmi z zespołem downa i przez długi czas nie potrafiłem się z tym pogodzić ani zaakceptować. Dopiero wiele godzin dobrej rozmowy pomogły poukładać to wszystko do kupy i zrozumieć sytuację żony i niczemu winnych samych dzieci. Dzięki temu pewne rzeczy zacząłem akceptować i stałem się lepszym ojcem. Bardzo dziękuję za pomoc!

 19. cezary5555

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałem w ostatnim czasie dużo problemów osobistych i zawodowych, bo żona z dziećmi odeszła, firma zbankrutowała, wypadek samochodowy po pijanemu i to wszystko bardzo zaburzyło moja psychikę. Od kolegi dostałem namiary na pana Andrzeja, który mnie przyjął, wysłuchał i wszystkie emocje z siebie mogłem wyrzucić bez skrempowania. Potem było jeszcze kilka wizyt, które zmieniły moją optykę na świat i teraz zaczynam wszystko budować od nowa. Za wsparcie bardzo dziękuję.

 20. anastazja678

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od trzech lat jestem matką i temn fakt powinien być piękną chwilą w moim i meża życiu. Okazało się, że syn urodził się z zespołem downa, co spowodowało, że ja przeżyłam załamanie a mąż odszedł. Dla tego musiałam korzystać z pomocy psychologa, bo musiałam być silna żeby być oparciem dla dziecka. Seanse bardzo mnie wzmocniły. Dzięki nim stałam się silniejsza i bardziej odporna na stres.