Aneta Adamiak-Godlewska

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
50% 2 oceny (50%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
50% 2 oceny (50%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Nickxxd Nickxxd (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Niestety nie jestem do końca zadowolona z wizyt u Dr. A. Godlewskiej. Niby wszystko ok ale lubię wiedzieć co mi dolega, a Pani doktor nie informuje o wszystkim.Musiałam dopytywać i "na siłę wyciągać" co oznacza to a co tamto. Również podczas ciąży nie zleciła mi wszystkich badań.... Dużo rzeczy bagatelizuje. Udaje,że poród naturalny nie boli w rozmowie z przyszłą matką- nie tego oczekuję po lekarzu.

 2. K z Puław K z Puław (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Byłam u Pani Doktor po przeczytaniu wszystkich opinii na jej temat w internecie i jestem bardzo rozczarowana i nie polecam . Ilosc pacjentek kompletnie nie dostosowana do czasu przyjec . Pani dr przyjmuje w biegu , ma malo czasu dla pacjentki . Badanie przeprowadzone bylo bardzo szybko ,malo skrupulatnie i nie profesjonalnie , przy czym bylo bardzo bolesne. Gdy zadalam pytanie Pani dr odpowiadala pobierznie i nie na temat , nie tlumaczac niczego. . Moja wizyta u Niej nic nie wniosla i z reka na sercu nie wybiore sie tam wiecej. Mysle ze jest wielu innych o wiele lepszych ginekologow w Pulawach . Zdecydowanie odradzam wizyty u Pani dr Adamiak-Godlewskiej.

 3. Monika Monika (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chodzę do dr Adamiak-Godlewskiej od ok 4 lat, jest moim 5 lekarzem. Wizyta u ginekologa nie należy do najprzyjemniejszych ale u niej stres jest zredukowany do minimum. Zawsze dokładne badanie, wywiad lekarski, nigdy mnie nie zbyła. Co ważne jest bardzo delikatna. Do tego wszystkiego jest przemiłym człowiekiem...co dziś jest rzadkością. Wychodzę z gabinetu spokojna. Co najważniejsze nie widzi problemów tak gdzie ich nie ma. Jedynym minusem jest to, że naprawdę ciężko się dostać na pierwszą wizytę. Pani dr podaje swój nr także w razie problemu można dzwonić...nie raz korzystałam z telefonicznej porady na początku ciąży. Osobiście polecam!

 4. J&J&J J&J&J (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani dr Aneta Adamiak - Godlewska prowadziła moją ciążę od początku do końca, teraz mam zdrową, silną córeczkę wiem, że w bardzo dużej mierze zawdzięczam to Pani doktor ! POLECAM Badania wykonuje bardzo dokładnie a wyniki odczytuje właściwie (a nie każdy lekarz to potrafi).