Anna Kalarus

dietetyk

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (11)

BARDZO DOBRY
100% 11 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
115

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

11 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Wanda Wanda (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłam 2 razy. Po raz pierwszy przed mniej więcej rokiem i nie wytrzymałam. Teraz jestem już 5 tydzień na diecie. Zauważyłam, że coś się zmieniło w podejściu do klienta i może to ja jestem zbyt wymagająca, ale spośród kilku wrocławskich dietetyków, u których byłam na przestrzeni kilku lat, pani Ania najlepiej zna się na rzeczy. Ważę już 7 kg mniej i na razie stoję w miejscy, ale podobno tak ma być, bo metabolizm się stabilizuje.

 2. Patrycja Patrycja (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Serdecznie Państwu polecam Panią Anię Kalarus z grupy SetPoint. Podczas wizyt wykazywała się pełnym profesjonalizmem, a swoja radosną osobowością potrafiła poprawić humor i podnieść na duchu. Mam zaledwie 23 lata i wiele moich koleżanek postanowiło zwrócić się o pomoc do Dietetyka. Jednak wysłuchując ich relacji jestem w 100% pewna, że trafiłam znacznie lepiej. Pani Ania co 2 tygodnie wysyłała mi super przyrządzona dietę, z wyróżnieniem każdego posiłku dnia, a przy tym drastycznie na każdej wizycie pilnowała czy wszystko przechodziło zgodnie z planem i czy nie doszło do jakichkolwiek zaniedbań z mojej strony. Zawsze myślałam ze dieta to coś strasznego, że będę musiała się głodzić i katować. Pani Ania wybiła mi to z głowy i sprawiła iż w ciągu 3 miesięcy straciłam 11 kg!!!!!Jeszcze raz Serdecznie Państwu Polecam.

 3. odmłodzona:) odmłodzona:) (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Potrzebowałam dietetyka, któremu niestraszne moje choroby. Takiego, który nie faszeruje suplementami i nie zdziera kasy na niepotrzebne wizyty. Trafiłam do Pani Kalarus z polecenia i mogę śmiało polecac dalej. Czulam się stara, gruba i schorowana, a po 3 miesiącach współpracy odmłodniałam o dobrych 10 lat. Pracujemy dalej. Poznałam doskonale funkcjonowanie organizmu i wiem co z tym moim hashimoto robić w kontekście odzywiania. Endokrynolog mówił, że bedzie ciężko, ze szanse małe.. a tu proszę, jednak siię udało triochę zgubić. Polecam Pania Kalarus jako bardzo dobrego fachowca, otwartego na pacjentów.

 4. Agata K. Agata K. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam, bo odchudzanie samemu jest trudne. Tak było ze mną. Rozpocząc dietę to żaden problem. Wytrzymać kilka miesięcy - to jest wyczyn! Od Pani dietetyk otrzymałam przede wszystkim bardzo potrzebne wsparcie w tej długiej drodze. Teraz radzę sobie już sama i zachwalam Panią Anię :)

 5. barbaska

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Anna Kalarus, to wg mnie bardzo dobry dietetyk. Byłam jej pacjentką i byłam bardzo zadowolona. Podchodzi do swojego pacjenta indywidualnie, jest zawsze uśmiechnięta, zaraz uśmiechem i energią, ale co najważniejsze jest specjalistą, która ma potrzebne doświadczenie i umiejętności. Ja byłam u tej pani z przypadkiem dwóch nietolerancji pokarmowych i przyznam, że dzięki diecie dostosowanej przez Panią Anię moje problemy w sumie zniknęły
  Ja jestem najedzona, a jednocześnie dbam o swoje zdrowie i nie mam już żadnej alergii, ponieważ jem to co mogę i co powinnam.
  Pani Anna Kalarus, to doświadczony dietetyk, angażuje się w przypadek swojego pacjenta, dba o regularne wizyty, jest sympatyczna i potrafi słuchać swoje pacjenta.
  To się czuje.
  Na mnie zrobiła bardzo duże wrażenie i cieszę się, że mogłabym właśnie jej pacjentką.
  Z przyjemnością polecam ją wszystkim osobom poszukujących dobrego dietetyka, który jest konkretny i poważnie podchodzi do swojego pacjenta.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów, Pani Aniu!!

 6. beatam

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem bardzo zadowolona z planu diety, jaką ułożyła dla mnie Pani Anna Kalarus. Stosuję się do niej i naprawdę zauważam efekty nie tylko w swoim ciele wewnątrz, ale właśnie przede wszystkim na zewnątrz. Cieszę się, że trafiłam na taką profesjonalistkę.
  Można tej Pani Dietetyk zaufać.
  Pozdrowionka!

 7. martyna1

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jadłospis z gotowymi przepisami to ekstra sprawa. Jestem zadowolona z odchudzania pod kontrolą dietetyka. Dla mnie świetna sprawa. Kontakt naprawdę bardzo fajny.

 8. damian1231

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  To moja żona poinformowała mnie o tym miejscu i jestem jej za to ogromnie wdzięczny. W ostatnich badaniach miałem bardzo podwyższony poziom cholesterolu. Wybrałem się do tego centrum po pomoc. Dieta jest naprawdę doskonała. Schudłem a poziom cholesterolu obniżył się.

 9. paulita123

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mam zespół jelita drażliwego i w związku z tym potrzebowałam specjalnej diety. Udało się właśnie tutaj. Teraz już wiem jakie produkty mogę jeść a czego powinnam unikać. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i polecam.

 10. kinga123

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Moje odchudzanie z pomocą pani dietetyk wspominam bardzo dobrze. Nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy to jeszcze czuję się znakomicie. Mam znacznie więcej siły i energii, a moje posiłki w końcu są właściwie skomponowane.

 11. zofiaa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dietical naprawdę zasługuje na polecenie! Z tym centrum wróciłam do dawnej wagi. Po urodzeniu dziecka miałam problem z cukrzycą na szczęście dzięki odpowiednio ułożonej diecie to już przeszłość. Co więcej znacznie schudłam.