Anna Mendakiewicz

ginekolog

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (8)

BARDZO DOBRY
50% 4 oceny (50%)
DOBRY
25% 2 oceny (25%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
13% 1 ocena (13%)
BARDZO SŁABY
13% 1 ocena (13%)
83.88

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

8 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. jest ok jest ok (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  nie narzekam

 2. pacjentka... pacjentka... (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Bardzo miła, zawsze doradzi ,nie tylko w dziedzinie ginekologi .
  a przede wszystkim interesuje się pacjentką .

 3. Joanna W Joanna W (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  umie doradzić ,Fajny lekarz

 4. była pacjentka była pacjentka (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Nie polecam wręcz odradzam, bardzo miła ale mało kompetentna,na wizytę czeka się do 2 miesięcy ale prywatnie przyjmie ''od ręki''dodam tylko że w publicznej przychodni.Za cytologię pobiera opłatę mimo iż gabinet''Anmed'' figuruje w wykazie NFZ jako gabinet w którym powinien wykonywany być bezpłatnie!Ciężarną pacjentkę bez ogródek informuje ''ile bierze za poród''-żenada!

 5. gosc gosc (Gość)

  Ocena: Słaba Słaba

  Do pacjetek zwraca sie per Ty,co jest uwazam lekzewazace.Malo kompetentna,nie tlumaczy,chyba ze sie dopytuje....na wizyte przez nfz zapisuje za miesiac...a prywatnie nawet za 2dni.zleca tylko podstawowe badania,bez kierowania do konkretnej placowki.

 6. ania1987

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Uważam, że doktor Mendakiewicz jest bardzo dobrym lekarzem i śmiać mi się chce kiedy czytam pewne opinie, to że lekarz ma oddalone terminy świadczy o tym, że ma dużo pacjentów, do żadnego specjalisty nie dostaje się od ręki, nawet do dentysty trzeba czekać i zapisać się na termin, no chyba, że prywatnie. Poza nfz każdy lekarz ma szybkie wizyty, no ale trzeba o tym pomyśleć zanim wyda się opinię. Jeżeli chodzi o cytologię to NFZ refunduje ja co trzy lata po 25 roku życia i tak też wygląda to w anmedzie. Pani doktor zwraca się do młodych pacjentek na ty ale nie po to aby je lekceważyć ale po to aby wizyta przebiegała w milszej atmosferze, przypomnę, że nie patrzy nam tylko w oczy, sama wizyta jest stresująca więc luźne podejście lekarza do pacjenta pomaga choćby przełamać wstyd. Jeżeli komuś to nie pasuje i czuje się urażony to zawsze może zwrócić uwagę pani doktor a nie żalić się na forum w necie. Doktor Mendakiewicz była moim pierwszym ginekologiem, z nią dobierałam tabletki anty, ona leczyła moje zaburzenia hormonalne, dzięki niej szybko zaszłam w ciąże kiedy przyszła na to pora. To ona prowadziłam moją ciążę i z nią bym rodziła gdyby nie to, że w szpitalu w którym pracuje nie zostałam przyjęta. Także bez żadnych wątpliwości stwierdzam,że to bardzo dobry lekarz pacjenci nie są jej obojętni, leczy jak należy i poświęca całą uwagę pacjentce nie zależnie czy wizyta jest na kasę chorych czy prywatnie ( chodziłam i tak i tak). Naprawdę POLECAM ją jako specjalistę.

 7. Azile

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Podpisuję się bez wahania pod każdą pozytywną opinią o Pani doktor. Jest cudowną, ciepłą i w pełni kompetentną specjalistką. Uwielbiam, kiedy zwraca się do mnie po imieniu, czuję wówczas komfort psychiczny. Pani doktor równie sympatyczna podczas wizyty na NFZ oraz prywatnie. Gorąco polecam!

 8. Joanne

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od kilkunastu lat jestem pacjentką Pani doktor i nigdy nie narzekałam. Przed nią było kilku innych lekarzy, ale odkąd zaczęłam leczyć się u P. Anny skończyły się moje problemy. Zawsze spokojnie i profesjonalnie wyjaśni, przepisze leki i co też ważne nie naraża na zbędne wydatki.
  Oczywiście mojej córce nie mogłam polecić innego lekarza :)