Anna Olender

chirurg plastyk, chirurg, lekarz medycyny estetycznej

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (8)

BARDZO DOBRY
100% 8 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
85

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

8 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Alog

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Już po pierwszej konsultacji czuje się, że dr Olender jest profesjonalistą od początku do końca. Naprawdę czuć, że interesuje się pacjentem, traktuje go poważnie, podpowiada różne rozwiązania. Efekt zabiegu bardzo dobry, szybko się goi, szybko można wrócić do normalnego życia. Naprawdę jestem zadowolona i z samego zabiegu, i z tego, jak się mną zajęto. Polecam.

 2. cami

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Świetny fachowiec. Mój zabieg wykonany rewelacyjnie, efekty są naprawdę oszołamiające. Faktycznie, rekonwalescencja nie trwała długo, szybko mogłam wrócić do pracy, a efekt był widoczny dla wszystkich gołym okiem. Zabieg korekcji nosa.

 3. Malgorzata010

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  O dr Olender mogę powiedzieć same pozytywne rzeczy. Kompetentna, a przede wszystkim profesjonalna. Takich lekarzy powinno być dużo więcej. Potrzeby pacjenta są dla niej najwazniejsze, nie miałam najmniejszych wątpliwości by zaufać pani dr ponieważ ta osoba zwyczajnie wzbudza zaufanie. Rezultat zabiegu jest świetny! Nigdy nie myślałam, że będzie aż tak dobrze, choć po pierwszej konsultacji już wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolona.

 4. Sempri

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Podpisuję się pod dobrą opinią dla dr Olender. W jej klinice, w miejscowości Żarki Letnisko jakiś czas temu miałam przeprowadzony zabieg powiększania piersi. Dzięki fachowości dr Olender w końcu mam takie piersi, o jakich marzyłam od dawna. Czuję się pięknie, kobieco. Bardzo dziękuję!

 5. Martia

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry chirurg, godny polecenia. Ja cieszę się, że trafiłam właśnie do niej, z moim krzywym nosem. Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta, jest empatyczna, co ważne. Klinika w Żarkach Letnisko na bardzo wysokim poziomie. Opieka pielęgniarska - wielki pozytyw. W jednym słowie -polecam.

 6. Doriska

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  U mnie dr Olender zajęła się korektą garbatego nosa. Od pierwszej wizyty czułam, że to człowiek z pasją i powołaniem. jestem bardzo zadowolona z efektów tej operacji.

 7. Conto

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam Panią doktor Annę Olender. Jeśli szukacie specjalisty od nosa, któremu możecie zaufać, to na pewno klinika w Żarkach Letnisko jest odpowiednim adresem. Ja jestem ogromnie zadowolona, że to właśnie tam miałam przeprowadzony zabieg.

 8. franczka

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem po operacji plastycznej brzucha. Po trzech ciążach i odchudzaniu został mi naprawdę spory problem w postaci nadmiaru skóry na brzuchu. Dr Olender z pełnym profesjonalizmem podeszła do mojego "przypadku" i efekt jest naprawdę świetny. Bez problemu i jakiegokolwiek skrępowania jestem w stanie założyć bikini, a myślałam, że już nigdy nie będzie to możliwe.