Anna Rekel

psycholog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
100% 4 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
45

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. młoda mama młoda mama (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Urodził się nam synek 4 tygodnie temu. Mateusz. Jest taki malutki i fajny, ma takie maleńkie nóżki i rączki. Na początku bardzo się cieszyłam, w sumie nadal się cieszę, jednak jakoś inaczej. Na poczatku jego śmiech i płacz mnie cieszył, a teraz raczej złości. Cały czas płacze, nie wysypiam się, jestem zmęczona. Złoszczę sie, denerwuje się, a maż złości się na mnie, że ja tyle złoszcze się. Mateuszek płacze, mi jeszce wszystko boli po porodzie, normalnie chodzic nie mogłam. Wydaje się też, że tracę pokarm. Może to przez stres. Nie wiem. Byliśmy u pani Rekel. Nadal jestem zmęczona, ale jakoś lepiej jest. Mam nadzieje, że pani psycholog pomoże nam. Polubiłam tą panią  a co wy myślicie o pani annie? Czy pomogła jeszcze komuś?

 2. koko1980

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Anna Rekel to super rewelacyjny psycholog, a właściwie to psycholog - psychoterapeuta. Ostatnio dowiedziałam się, że psycholog to nie to samo psychoterapeuta, nie każdy psycholog jest psychoterapeutą i nie każdy psychoterapeuta jest psychologiem. Okazało się, że psychoterapeutą może być też pedagog i socjolog. Miałem szczęcie, że trafiłam w końcu do psychologa, a nie pedagoda czy socjologa :) Jak się szuka psychologa w internecie, wiele terapeutów ukrywa albo po porstu nie infromuję, że jest jednak pedagogiem, a nie psychologiem. Pani Ania Rekel jest psychologiem i ma piękny gabinet. Życze wam psychologów, a nie pedagogów :) Kawa z mlekiem też dobra :)

 3. koko1980

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  właściwie to tu nie aktualne dane. Ania przyjmuje w Browarze Lubicz 17A koło białego domka. może przyda się komuś :) annarekel.com.pl

 4. Ajlar

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Moja przyjaciółka korzystała z terapii u Pani Rekel po stracie męża. Była w bardzo kiepskim stanie dlatego namówiłam ja na wizyty u psychologa. Bardzo jej to pomogło, po kilku spotkaniach odzyskała chęć do życia i zaakceptowała stratę męża. Polecam.