Antoni Klawiński

okulista

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
80% 4 oceny (80%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
20% 1 ocena (20%)
54.2

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Emilia Emilia (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Bezczelny cham, ignorant. Badanie wzroku plus diagnozę choroby ustalił w 4 minuty (jak sie okazało u innego lekarza BŁĘDNIE). Nie chce odpowiadać na pytania, wątpliwości pacjenta. Przepisuje najdroższe leki jakie wogole istnieją, nie wiem czy to z zemsty za wizyte publiczna. Traktuje pacjenta z góry jakby tylko on był mądry. PORAŻKA , nikomu nie polecam. I nie trafiłam na zly dzien doktora poniewaz po wizycie u niego nie słyszałam od nikogo dobrych opini... Brak słów. Lekarzy wyznajacy zasade "nie przyszłas prywatnie to ja Ci pokaze" ...

 2. Karola Karola (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wg mnie bardzo dobry specjalista. Poszłam do doktora z maleńkim dzieckiem. Po przeprowadzonym badaniu miał podejrzenie, że coś jest nie tak z oczkami, ale ponieważ badanie nie było przeprowadzone w odpowiednich warunkach (mały płakał i się wyrywał) Doktor nie mógł postawić jednoznacznej diagnozy i zaprosił nas do szpitala w Starogardzie. Zaznacze, że za wizytę nie wziął żadnych pieniędzy. Bardzo dba o pacjenta. Byłam zszokowana, że tak bardzo przejął się naszym losem i tak o nas dbał. Załatwił jeszcze jedną Panią doktor do konsultacji. Naprawdę jeszcze nigdy nie widziałam, żeby jakikolwiek lekarz tak dbał o pacjenta i to zupełnie ZA DARMO. Do tego jest to doskonały specjalista z wielkim doświadczeniem. Mogę Go polecić w 100%.

 3. Tomek Tomek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłem prywatnie i jestem zadowolony ,a teraz wysyłam żonę bo rydwan czasu musną ją skrzydłem.

 4. mamusia mamusia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan doktor bardzo pomógł mojej córeczce. Postawił trafną diagnozę a poza tym przyjął nas w późnych godzinach wieczornych bez mojego wcześniejszego uprzedzenia. Dziękuje za fachową pomoc i wyrozumiałość.

 5. mariolapel

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  polecam !bardzo dobry lekarz zna się na tym co robi :)