Artur Kowalski

ginekolog, położna

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
67% 2 oceny (67%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
33% 1 ocena (33%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. beata beata (Gość)

  Ocena: Słaba Słaba

  właściwie to bardzo słaby... bufon... na wizycie musze wiedziec jaki ma samochod, gdzie on nie był, jak fantastycznie operuje, słabo tłumaczy chorobę,jest dobry w leczeniu, ale głosu pacjentki w ogóle. nie bierze pod uwage.
  może to głupię co napiszę, ginekolog musi miec aparycję, a on jest taki kluchowato nieapetyczny, dla mnie ginekolog musi miec ten blysk w oku, mus byc niekonwencjonalny i otwarty.
  no i chociaż troche przystojny.......beatka

  dr Artura K. nie polecam

 2. Marta Marta (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie nie zgadzam się z poprzedniczka- jak dla mnie dr Kowalski to najlepszy gin do jakiego w życiu trafiłam ( a bylo ich juz 7!!!)- zawsze jest uprzejmy (pomimo tego ze jestem pacjętką "z przychodni" a nie prywatną) i nigdy w życiu nie nazwałabym go bufonem!!! A co mnie do cholery obchodzi czy on jest przystojny, czy "klucha"- ma robić swoje a to zdecydowanie robi- a Ty koleżanko Beato jak szukasz lekarza to bierz pod uwgę jego kwalifikację, sposób podejścia do pacjętki, delikatność podczas badania i inne rzeczy dotyczące spraw związanych ze specyfiką ginekologii i położnictwa, a nie to czy ma wygląd modela!!! I przez takie "inteligentne" dziewczyny psuje się opinie świetnym lekarzom... "bo nie ma błysku w oku"... no po prostu żałosne!!!

 3. agnieszkafz

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem pacjentką dr Kowalskiego kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, zna doskonale swoje pacjentki. Dodatkowo, co dla mnie jest bardzo istotne, jest delikatny przy badaniu, bardzo wyczerpująco zawsze odpowiada na moje pytania i wyjaśnia wątpliwości. Moim zdaniem wybór lekarza powinien być podparty innymi czynnikami niż wygląd. Jak chcesz mieć przystojniaka droga Beatko to poszukaj wśród modeli