Beata Tkocz-Szczepanik

stomatolog

NEUTRALNY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
50% 2 oceny (50%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
50% 2 oceny (50%)
43

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. gh gh (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  pełen profesjonalizm, miła obsługa szybkość wykonywania zabiegów, zdecywoanie polcam!!

 2. Annaradk

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  NIE POLECAM!!!
  Usuwałam u tej pani doktor dolną ósemkę, w ogóle nie czekała na znieczulenie, usuwała mi praktycznie na żywca; dawałam znaki, żeby przestała , ale ona niegrzecznie odkrzykiwała, ze mnie sie tylko wydaje że boli, zeby jej nie zawracać głowy. Była wobec mnie agresywna i arogancka, na pytanie jak długo jeszcze , odburknęłą żeby jej nie zawracać głowy, że przyszłam na NFZ więc nie powinnam się dziwić ze to tak wygląda. Pacjenci , z którymi rozmawiałam na poczekalni mieli o pani doktor jak najgorsze zdanie, przyszli bo pani doktor usuwa ząbki bezpłatnie, ale potem każdy z nich wraca do swojego stomatologa, bo niestety pani doktor jest zwyczajnie niemiła. Po wyrwaniu zęba miejsce to mnie cały czas bolało, poprosiłam doktor o wypisanie mi silniejszych leków przeciwbólowych, pani doktor zaczęła krzyczeć, zebym sobie sama wykupiła w aptece apap. Moja dentystka gdy zobaczyła ranę była przerażona, powiedziała że pierwszy raz widzi taką spartaczoną robotę, a dziąsło było zszyte z policzkiem! Odesłała mnie do innego chirurga. A sama powiedziała, ze już nigdy wiecej nie odesle zadnego pacjenta do te pani!!! Zastanówcie się , zanim tam pójdziecie!!!

 3. Justyna1

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Odradzam leczenie u pani Beatki. Ma humorki. Jednego dnia jest "czarująca", a drugiego- bardzo niemiła i ignoruje pacjentów, jest zimna i bez empatii. Po znieczuleniu do wyrwwania każe czekać na poczekalni z kilkoma innymi osobami ( jak w fabryce),a gdy już przychodzi do usuwania , to znieczulenie nie działa! Nawet nie reaguje na ból, i coraz silniej piłuje kość! Odzywa się z wyższością do pacjentów ( no chyba ze tego dnia ma dobry humor). Leczenie kanałowe- dramat i niestety do poprawki w innym gabinecie, co wiąze się z dużymi kosztami. Zdecydowanie nie polecam!!!!

 4. Cicha24

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam Pania Doktor! Usuwałam u Pani Beaty zabki na Nfz. Znieczulenie mocne, zabiegi bezbolesne! :) Pani Beata - Miła, zawsze usmiechnieta, Bardzo sympaytczna dla pacjentów. Bardzo dobry chirurg szczekowy zna sie na tym co robi! :) Jak usuwac to tylko u Pani Beaty Tkocz Szczepanik.. Polecam!!