Bogdan Obrzut

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (2)

BARDZO DOBRY
100% 2 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Gość Gość (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Witam wszystkich serdecznie ,Jestem pacjętką Dr. Obrzuta od paru miesięcy (nigdy wcześniej nie miałam żadnych wizyt u ginekologów ponieważ bardzo mnie to krępowało!) Kiedy już nadeszła konieczność wizyty u ginekologa wybrałam P.Dr Obrzuta I wtedy już przekonałam się że to nie takie straszne P .Dr przyjął mnie ciepło i miło był bardzo wyrozumiały a przede wszystki skoncentrowany na swojej pracy! po wizyce okazało się że mam polipa którego Dr.mi usunął

  poprzez Histeroskopie i wyłyżeczkowanie jamy macicy wraz z asysentami po zabiegu czułam się dobrze Pan Dr udzielał wyczerpujących informacji mojemu męzowi o przebiegu zabiegu Tak jak i mnie otoczył szczególą opiekł po zabiegu Moim zdaniem Pan Dr Obrzut to jeden z nielicznych najwybitniejszych specjalistów w swoim fachu w naszym kraju Jednym słowem lekarz z powołania Już nie jednej kobiecie pomógł jak i na pewno pomoże .Naprawdę POLECAM WARTO!

 2. majka majka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dziewczyny..jesli jeszcze nie byłyście nigdy u ginekologa to POLECAM dr Obrzuta. Ja mimo że juz mam 24 lata dopiero poszlam na swoja pierwaszą wizytę...wiem że wstyd sie do tego przyznać ale taka jest prawda...poprostu wstydziłam się. Jednak zebrałam sie w sobie i poszłam..Tego doktora wybrałam ponieważ nie znalazłam złej opini na jego temat...i teraz po własnych doświadczeniach wiem że nie ma się do czego przyczepić :) .. Rozmowa bardzo przyjemna, niekrępująca, bardzo profesjonalne i pełne zrozumienia podejście do pacjentki... Teraz wiem że nie ma się czego wstydzić a wiadomo że profilaktyka to podstawa, także jeśli jest ktoś w sytuacji, w jakiej ja sie znajdowałam i szuka pomocy w doborze lekarza w takich miejscach jak to...to NAPRAWDE POLECAM.