Bogusława Czarnowska

stomatolog

BARDZO DOBRY

O lekarzu

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (10)

BARDZO DOBRY
100% 10 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
105

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

10 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Wieslaw1951

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doktor Czarnowska jest kolejnym, ale na pewno ostatnim lekarzem, u jakiego przyszło mi się leczyć. Pierwszy raz trafiłem do osoby, która rzeczywiście mnie wysłuchała, która naprawdę poznała moje potrzeby i tak skonfigurowała cały plan leczenia, by wpisać się w moje "widzimisię". Nie mieszkam na stale w Polsce...przylatuję raz na jakiś czas i zależało mi na tym,m by ten okres, kiedy przebywam w kraju wykorzystać jak najbardziej efektywnie. Pani Doktor tak ułożyła moje wizyty i tak się dostosowała do mnie, że jestem dla niej ogromnie wdzięczny. Szczerze mówiąc, słyszałam o tej doktor od kolegi, który także mieszka w Londynie, ale myślałem, że ubarwia ją i wynosi na fałszywy piedestał - dziś wiem, że nie było przesady w żadnym jego słowie.
  Byłem też pod wrażeniem kliniki, w jakiej przyjmuje Doktor i jak się później okazało, której jest właścicielką. Pełny profesjonalizm już w dzisiejszych czasach coraz mniej dziwi, ale wystrój, komfort, rzetelna obsługa na wszystkich szczeblach, czystość i wyposażenie gabinetów jest po prostu o kilka poziomów wyższy niż w tych, w których do tej pory bywałem. Jestem naprawdę pełen podziwu dla Pani Doktor. I mam słowotok, bardzo przepraszam. A więc krótko: Doktor Czarnowska poprawiła pracę poprzedniego dentysty, któy nieudolnie wkręcił mi implanty. zanim doszło do serii zabiegów, wzystko mi pokazała na zdjęciach, filmach, wytłumaczyła bardzo starannie i ludzkim językiem. Dopiero wtedy powiedziała, jak wyobraża sobie plan leczenia i uwzględniając moje uwagi, wspólnie doszliśmy do ideału. Polecam bardzo serdecznie!. Wiesław.

 2. wierna.Pacjentka

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dentystka z powołania. Widać podczas wizyty, że we wszystko co robi wkłada masę serca i całą swoją przeogromą wiedzę. Miałam wielki problem z dziąsłami i ruszającymi się zębami. Moja poprzednia dentystka nie mogąc nic zrobić skierowała mnie właśnie do dr Czarnowskiej i poleciła jako najlepszego periodontologa jakiego zna. Nie myliła się. Dr Czarnowska jest naprawdę świetną specjalistką w tej dziedzinie. Dzięki niej mogę nie tylko się swobodnie uśmiechać, ale także normalnie żyć!!!! Jestem jej bardzo wdzięczna!!!

 3. Baska1959

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie nmajlepszy implantolog w Białymstoku i pewnie rónież w Polsce. Widzę to co rano w lustrze. Widzą to też moi najbliższi i znajomi Polecam każdemu. Naprawdę warto!!!!To jedna z nielicznych specjalistów tej klasy, która moim zdaniem słucha pacjenta, i dopasowuje tok leczenia pod pewne warunki. Ja na codzień mieszkam w Niemczech, ale nie wyobrażam sobie innego niż dr Czarnowska implantologa.!

 4. Marysienka

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  dr Czarnowska jest jedną z najlepszych specjalistek od dziąseł. Konkretna i bardzo skuteczna! Polecam

 5. GerDa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  dr Czarnowska to klasa sama w sobie!! Przkonałam się o tym osobiście. Jest nie tylko świetną diagnostką i i świetną protetyczką, ale też potrafi cierpliwie i porządnie wyjaśnić wszystko, opowiedzieć, a nawet narysować (poważnie, rysowała dla mnie kredkami). Na życiu właściwie zjadłam wszystkie zęby i to dosłownie. Doktor na którejś z wizyt zaprojektowała mi cyfrowo uśmiech i wiem, co chcemy osiągnąć. Jestem w trakcie leczenia już trzeci miesiąc i szczerze widzę postępy. Właściwie wiem, że będzie dobrze. Ufam jej.

 6. PaulaSwieta

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  dr Czarnowska jest zdecydowanie specjalistką godną polecenia, zwłaszcza w sferze implantów. Wstawiała mi 6 implantów podczas zabiegu pod narkozą. Jestem bardzo zadowolona!

 7. Jurek1957

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo konkretna. Wydaje się, że wie o czym mówi. Mam nadzieję. W każdym razie byłem u kilku innych specjalistów (nie tylko stomatologów i nie tylko w Białymstoku) z nawracającym czasami i nieregularnym bólem dość silnym z prawej strony szczęki (tej górnej części). Tylko dr Czarnowska postawiła diagnozę i była jej pewna. Rozpocząłem leczenie i jak na razie widać poprawę, ale czasami ból nawraca. Niemniej, jest to pierwsza (aż trudno w to uwierzyć) jest to PIERWSZA osoba, która po postawionej diagnozie zdecydowała się leczyć!!!

 8. KluskaK

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  a ja myślałem, że opinie na tym i innych portalach to ściema i postanowiłem olać tych "polecanych" i pójść do tych anoniomowych...myślałem, że ci, którzy nie spędzają godzin przed monitorami pisząc jakieś opinie na swój własny temat, pewnie mają kolejki aż po sufit i nie potrzebny im jakiśtam marketing. Cóż...napiszę tyle - nie idźcie tą drogą! Na klęczkach z bólu przyszedłem do dr Czarnowskiej po kilku wizytach w innych klinikach. I tylko ona dała radę mi pomóc, a co najważniejsze - to w całkiem sympatycznej atmosferze. Więc jeżeli część z tych opinii poniżej jest tzw. "opłacona" (w co chyba wątpię - sam doświadczyłem tego), to uważam, że to były słusznie wydane pieniądze.!!!

 9. Magiczna747

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  W roku 2013 trafiłam do doktor na konsultację. Później musiałam wyjechać za granicę. Dopiero z miesiąc temu wróciłam do Polski. Chciałam raz jeszcze skonsultować się i zabrać dokumentację, by leczyć zęby w Holandii, bo tam już mieszkam na stałe. Nie uwierzycie - doktor mnie pamiętała!!! I zrobiło to na mnie tak dobre wrażenie, że postanowiłam jednak kontynuować leczenie w CZAR-DENT. I powiem Państwu wcale nie w sekrecie, że nie żałuję. Warunki w gabinecie niczym nie ustępują, a nawet często przewyższają te w Holandii, ale podejście do mnie, uwaga i dokładność w Polsce jest znacznie lepsza i na wyższym poziomie niż tam. Ceny też niższe.

 10. Kamc

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  trochę trzeba za długo czekać na wizytę, ale poza tym - same pozytywy