Bożena Dębska

pediatra, alergolog, lekarz rodzinny

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. piotr r piotr r (Gość)

  Pani Doktor Bożena Dębska to GENIUSZ w swoim zawodzie z fantastycznym podejściem do pacjenta w każdym wieku. Dzieci Ją kochają i, nawet, jako jedynej, dają się zbadać! Zawsze dokładnie i bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad. Na badanie poświęca tyle czasu, ile potrzebuje w konkretnym przypadku. Posiada OGROMNĄ WIEDZĘ i DOŚWIADCZENIE nie tylko jako alergolog, ale też, jako lekarz medycyny rodzinnej czy pediatra. Od chwili pierwszej wizyty bezgranicznie Jej ufa i jest wdzięczna cała nasza rodzina. Jest sumienna, bezpośrednia, solidna, rzeczowa. Traktuje pacjenta, przede wszystkim, jako Człowieka, który zwrócił się z konkretnym problemem i któremu z całego serca, jak mama, z ogromnym zaangażowaniem i z dużą fachowością pomaga. Jest wyrozumiała, cierpliwa i wrażliwa na każdy, jak mogło by się czasem wydawać szczegół, przeprowadzając wywiad lub badając pacjenta. Każdorazowo bez słowa pytania tłumaczy bardzo przystępnie na czym polega schorzenie i jak zabrać się za jego leczenie krok po kroku. Na wizytach udziela porad tak, że pamięta się wszystko o każdej porze dnia i nocy i przez wiele lat. Każde powiedziane przez Panią Doktor słowo, gest czy nawet spojrzenie mają swój głęboki sens. Postawione przez Nią diagnozy jak i zalecane leczenie są zawsze trafne w 100%. OGROMNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI I SZACUNKU ! Pani Doktor, jest Pani niezastąpiona!!!  Piotr R.

 2. pacjent pacjent (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Najmądrzejsza pani doktor na świecie. Jest dokładna, uczciwa i sumienna. Nigdy się nie myli, nawet jak pierwszy raz byłem z dzieckiem na wizycie, to nie przypuszczałem, że lekarz, którego pierwszy raz w swoim życiu widzę na oczy, może udzielić porady tak dokładnej i na tak wysokim poziomie jak Ona to zrobiła kilka lat wstecz. Syn bez problemu zawsze daje się Jej zbadać jako jedynej! Podejście pani doktor Dębskiej do pacjenta, jak matki do własnego dziecka! Wzorowy człowiek! Bardzo polecam!

 3. pawel7

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni za indywidualne podejście do pacjenta, trafność w diagnozowaniu, dobór skutecznego leczenia, włożenie w swoją pracę serca i rozsądku!!! Pani doktor jest lekarzem dbającym o swoich pacjentów. Podejmuje zawsze przemyślane decyzje. Perfekcyjny diagnosta. Zawsze zrozumiałym językiem tłumaczy wszelkie wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z opieki nad naszą rodziną! Pani Doktor Bożena Dębska to wzór do naśladowania. Byłem u wielu lekarzy, ale tak wyjątkowej i fachowej nie spotkałem!

 4. Pacjent Pacjent (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mój syn miał 8 miesięcy a od trzech miesięcy miał straszną wysypkę na tułowiu. Byliśmy u kilku pediatrów, dwóch dermatologów. Syn dostawał maści sterydowe, specjalne mleko, nie jadł prawie warzyw. Pani dr Dębska zauważyła, że najgorsza wysypka jest tam, gdzie do skóry dotykają metalowe zatrzaski od ubranek. Po zmianie zatrzasków na plastikowe wysypka ustąpiła!!!!!!!!!!!!! Nie potrzeba maści ani diety. Dziękujemy!!!