Daniel Melerowicz

psycholog, psychoterapeuta

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
100% 4 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
45

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Julita Julita (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wizyty u pana Daniela bardzo mi pomogły, miałam problemy w kontaktach z innymi ludźmi, ciągle popadałam w konflikty. Niesamowita uwaga i szacunek dla drugiego człowieka. Polecam !

 2. Dominik Dominik (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chciałbym bardzo polecić tego psychoterapeutę. Miałem problemy w związku oraz w pracy, pojawiała się depresja. Nasza praca trwała kilka miesięcy - trudnych miesięcy. Myślę też, że nie byłem szczególnie łatwym osobnikiem do współpracy, ale pan Daniel nie oceniał tylko słuchał i zadawał pytania które pokazały mi jak myślę i co trzeba zmienić w tym mysleniu. Bardzo Panu Dziekuję.

 3. Dagmara Dagmara (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chcę gorąco polecić Pana Daniela, to bardzo dobry terapeuta. Terapia u niego trwała ponad rok, nie byłam pewna czy to dla mnie ale już od pierwszych sesji byłam zaskoczona, że tak można z kimś rozmawiać. Bałam się, że psycholog będzie "prześwietlał" mój umysł i mówił mi co mam robić - nic z tych rzeczy. Pan Daniel słuchał, czasem pytał i zachęcał do przyglądania się sobie. Było mi trudno bo pochodzę z rodziny z problemami. Dzięki tym spotkaniom rozumię wiele swoich zachowań i o wiele lepiej funkcjonuję w relacjach z innymi. Wierzę w siebie i wiem że dam sobie radę bo to ode mnie wiele zależy.

 4. Domino

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie polecam! Pracowaliśmy nad moim wypaleniem zawodowym. Dzięki sesjom zrozumiałem co jest dla mnie ważne, dlaczego nie ma już we mnie pasji. Pan Daniel jest wyjątkowo skoncentrowany na pacjencie i daje bardzo dużo przestrzeni. Nie daje gotowych rozwiązań i często konfrontuje z nierealnymi przekonaniami. A i jeszcze jedno najważniejsze - dzięki terapii u Pana Daniela zrozumiałem, że tylko ja jestem odpowiedzialny za swoje życie i nikt inny go za mnie nie przeżyje. Bardzo polecam !