Daniel Naskrent

seksuolog, psycholog, psychoterapeuta

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
100% 5 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
55

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Aska Aska (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dobrze że są tacy specjaliści jak pan Naskręt, rzadko się spotyka tak wszechstoronny umysł z takimi specjalnościami. Ne wierzyłam, że może mi pomóc, ale się myliłam, po dwóch wizytach mój problem już nie istniał. To naprawdę świetny psycholog i cudowny seksuolog. Dobrze że taka poradnia jest w Wolsztynie.

 2. Anna Anna (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  PROFESJONALIZM W DOSŁOWNYM SŁOWA ZNACZENIU - POLECAM!!!

 3. Agnieszka Agnieszka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ja też uważam, że pan Daniel jest najlepszy. Pomógł naszej rodzinie, a teraz pomaga mojej córce. Pan doktor wyprowadził moją córkę z anoreksji, a teraz doprowadza ją do stanu równowagi. Moja córka może teraz chodzić do szkoły, a wcześniej tylko jeździliśmy po szpitalach. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do niego, spadł nam z nieba.

 4. Stefania Stefania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wspaniały psycholog! Opinie moich poprzedniczek są prawdziwe, to prawda co piszą, pan Daniel to wspaniały psycholog, doprowadził mnie do stanu, w którym mogę normalnie funkcjonować. Już po kilku spotkaniach moja radość życia wróciła, a wszystkie niepokojące objawy zniknęły. Nie wierzyłam w skuteczność psychologów, tym bardziej, że poprzednio leczyłam się przeszło rok u kogoś innego i nie było żadnych efektów, a tu poprawa mojego stanu następowała z sesji na sesje. Dobrze, że mamy takiego wspaniałego specjalistę w Wolsztynie. Polecam wszystkim, chociaż w taki sposób mogę się panu Danielowi odwdzięczyć.

 5. Jolka i Wojtek Jolka i Wojtek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chcielibyśmy tą drogą podziękować panu doktorowi za pomoc, zrobił dla nas tak wiele i nie chce przyjmować żadego innego podziękowania. Od kilku lat leczymy się z mężem na bezpłodność, a wystarczyło kilka wizyt u pana Daniela i już od 3 miesięcy spodziewamy się dziecka. Nie wiem co z nami zrobił, ale to co zrobił jest bardzo skuteczne. Jeszcze raz chcemy Panu podziękować, nawet Pan nie zdaje sobie sprawy jak bardzo nam pomógł. Będziemy polecać Pana wszystkim, którzy borykają się z tym beznadziejnym problemem. Zatem BARDZO POLECAMY! Ludzie, to wspaniały psycholog i teraz się nie dziwię dlaczego ma takie powodzenie.