Danuta Kulesza-Piątkowska

psycholog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
100% 6 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
65

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. w.b. w.b. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  profesjonalna, ludzka! polecam

 2. Harry Harry (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  zajebista kobieta! lubi swoich pacjentów, chce nam naprawdę pomoc, choć nie ma z nami łatwo. megaciepła, jak trzeba to przeklnie i opierdoli ale najwazniejsze, ze przy niej czuje, ze jestem wazny i odzyskuje powoli szacunek do siebie. POLECAM!!! to PROFESJONALISTA

 3. mila mila (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wysoki poziom, postawiła dobrą diagnozę i znalazła sedno problemów. Pomogła mi. Specjalizuje sie chyba w dda, jest niezła. Nigdy nie czułam się oceniana, nigdy tez nie była przesadnie współczująca. Zrozumiałam o co mi chodzi w zyciu, mam lepsze relacje z moim facetem i w końcu stabilną samoocenę!

 4. Jurek alkoholik Jurek alkoholik (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zawdzieczam tej kobiecie: nowy zwiazek, zmiane pracy na lepsze i co najwazniejsze nowego siebie!!! pomogla mi pogodzic sie z wieloma trudnosciami. Dzieki niej moge stanac przed lustrem i powiedziec fajny z ciebie gosc! Bardzo jej zawsze bede wdzieczny. Ma wiedze, zajebista intuicje, i jest ludzka kobieta!

 5. Agnieszka Agnieszka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Swietny psycholog, bardzo mi pomogła. Zna tez swoje ograniczenia, jak wysłałm do niej kolezanke z anoreksja to poleciła dobry ośrodek a nie brała prywatnie kasy jak to robili inni. Mi natomiast pomogła i powoli , małymy krokami zmieniam swoje zycie na lepsze , no i juz sie nie nakrecam! :) .

 6. justyna19

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wierzę, że kiedy człowiek już nie ma sił walczyć ze swoimi słabościami to Bóg na jego drodze stawia takiego właśnie "anioła" i tym Aniołem była dla mnie Kasia. Niezwykła osoba oddana swojej pracy, profesjonalna, zaangażowana w każdą sesję, mająca indywidualne podejście do każdego pacjenta, a przy tym ciepła, przyjazna, umiejąca słuchać by moc znaleźć właściwą pomoc dla swojego pacjenta. Każda minuta sesja była w 100 % wykorzystana. Kasia zawsze była przygotowana i każda moja wypowiedź była odpowiednio przez nią zinterpretowana. Wiadomo, że dla pacjenta nie jest to proste odrzucić i zmienić coś co wierz, że jest chore czy patologiczne, ale było z Tobą przez tyle lat i zakorzeniło się tak głęboko w twojej psychice. Ale Kasia tak prowadziła terapię, że krok po kroku nieraz z łzami, nieraz z uśmiechem i satysfakcją udało się. Gdy ja już nie miałam sił to Ona miała je za nas dwie. Nigdy nie wątpiła ale motywowała, tłumaczyła i pokazywała jak uwolnić się od chorych schematów, iluzji, natręctw jak zacząć po prostu żyć, cieszyć się życiem. To dzięki niej zmieniłam swoje zachowanie, podejście do życia w szczególności do sytuacji na które nie mamy wpływu i jestem Jej za to bardzo wdzięczna. Uważam, że jest to psycholog, do jakiego każdy pacjent chciałby trafić. Moje obecne życie jest tego dowodem. Bo nawet teraz kiedy jestem po terapii to co się nauczyłam wykorzystuje na co dzień. I nawet gdy wracają jakieś słabości to wiem jak powiedzieć "nie". Teraz jestem szczęśliwą osobą, która żyje własnym życiem i za to Kasiu dziękuję Ci z całego serca..