Dariusz Gerc

rehabilitant

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (8)

BARDZO DOBRY
100% 8 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
85

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

8 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Barbara Andrusiak Barbara Andrusiak (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo profesjonalna obsługa,ból głowy i męczące mnie od lat migreny minęły.
  Pan Dariusz to naprawdę świetny fachowiec, serdecznie polecam!!
  Barbara Andrusiak - Ciach

 2. Tomasz Kiełczyński Tomasz Kiełczyński (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Komfortowy gabinet, profesjonalne podejście, tanio jak na Wawę i jeszcze dostałem zniżke przy serii zabiegów :)

 3. justyna justyna (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jeden z lepszych rehabilitantów w Warszawie, jeżdzę na wizyty z Płońska, miałam już dwa spotkania i jestem bardzo zadowolona z efektów, czuję się dużo lepiej i ból kręgosłupa jest dużo mniejszy.

 4. Iwona Iwona (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  100% profesjonalizm, rewelacyjne efekty i bardzo sympatyczna atmosfera sprawjają, że korzystam z pomocy Pana Darka od ponad 3 lat. Mam bardzo poważne kłopoty z kręgosłupem i przez wiele miesięcy korzystałam z różnych metod terapii, pomocy wielu znanych lekarzy w Warszawie i wszystko na nic - ból jak był tak był nie do wytrzymania. Po pierwszej wizycie w gabiniecie Pana Darka poprawa była znaczna, po miesiącu nie było sladu po moich problemach. Teraz wracam od czasu do czasu, gdy pojawia sie jakis problem i zawsze wychodzę z poczuciem, że Pan Darek to właściwa osoba na właściwym miejscu a do tego albo przede wszystkim bardzo dobry człowiek, który nie dośc że wie jak to jeszcze naprawdę chce pomóc. Gorąco polecam!

 5. Jurek Jurek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dobry specjalista, polecam

 6. Malgosia.Z

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Serdecznie polecam rehabilitację u pana Darka. Mnie pomógł już wielokrotnie na przestrzeni wielu lat. Ostatnio po prostu mnie uratował przed dwutygodniowym zwolnieniem lekarskim i długotrwałym leczeniem środkami przeciwbólowymi. Zaczęło się od silnego bólu w dolnym odcinku kręgosłupa wywołanego niefortunnym skrętem tułowia i podniesieniem w sumie lekkiej paczki (chcialam pomoc koledze... ) pod koniec dnia ból był tak silny, że nie mogłam chodzić. Udało mi się umówić wizytę u pana Darka już następnego dnia. Po wizycie jeszcze kolejny dzień dochodziłam do siebie, lecz następnego dnia odżyłam. Mogłam prawie swobodnie chodzic, ból na tyle odpuścił, że mogłam iść do pracy i spędzic dzień przed komputerem, co byloby niemożliwe gdybym poprzestała na zaleceniach lekarza ortopedy (leżenie + leki przeciwbólowe). Wiem to, bo nie po raz pierwszy mialam taką sytuację z kręgosłupem, natomiast po raz pierwszy zdecydowałam się od razu, pomimo bólu, skorzystać z pomocy pana Darka. Teraz jestem juz po drugiej wizycie (kilka dni później) i czuję się świetnie! Nie ma już bólu, schylam się bez problemu, aby założyć skarpetki i buty (wcześniej było to spore wyzwanie ;-) , bylam nawet na basenie. Na koniec dodam, że jadę na narty! Niespełna tydzień po moim nieszczęśliwym "wypadku"... Nie wiem czy jakikolwiek inny lekarz byłby w stanie tak szybko i tak skutecznie mi pomóc. Dla mnie pan Darek to rehabilitant z powołaniem, chce pomagać ludziom, cały czas się rozwija, dokształca, lubi wyzwania (tzw. trudne przypadki :-) , a przede wszystkim jest skuteczny. Mam do niego pełne zaufanie jeśli chodzi o mój kręgosłup, a to jest już bardzo dużo jak dla mnie!

 7. Emilia8989

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam tego specjalistę. Naprawdę zna się na swojej pracy, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny sposób i nie naciąga na zbędne koszty. Mi po dwóch wizytach zalecił przede wszystkim samodzielną pracę w domu, a wizyty u niego tylko raz na jakiś czas - jeśli będę czuła taką potrzebę. Obcowanie z takim człowiekiem to sama przyjemność - nie dość, że prawdziwy specjalista w swoim fachu to jeszcze przemiły, ciepły człowiek, po którym widać, że lubi swoją pracę, a to przekłada się na jego podejście do klientów.

 8. gajaK

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  bardzo dobry fizjoterapeuta, polecam