Dariusz Korolik

chirurg

DOBRY

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
50% 3 oceny (50%)
DOBRY
17% 1 ocena (17%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
33% 2 oceny (33%)
63.5

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. pacjent pacjent (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Ten lekarz nie powinien jeździć w pogotowiu ,dla niego najważniejsze jest ile pacjent wypił płynów .Jego teoria to 4 litry płynów i by nie było choroby . Szkoda że nie szuka innej przyczyny złego stanu zdrowia , ale po co jak pacjent mało wypił płynów

 2. Ewa Ewa (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Ja nie zgadzam sie z opinią poprzednika,ponieważ przyjmowanie dużej ilości płynów w postaci niegazowanej wody mineralnej nikomu jeszcze nie zaszkodziło,wręcz przeciwnie,oczyszcza organizm z toksyn,poprawia pracę jelit i zapobiega wielu różnym chorobom.Pan doktor jest dobrym specjalistą i zna sie na rzeczy,dodam również,że lecząc pacjenta,zaleca odpowiednią dietę i skutek jest rewelacyjny.Wystarczy stosować się do zaleceń.Polecam tego pana.

 3. pacjentka z Chojnowa pacjentka z Chojnowa (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wspaniały lekarz ,konkretny i rzeczowy, bezinteresowny, dbający o pacjenta, zdecydowanie polecam-wdzieczna pacejntka z Chojnowa

 4. KRZYS KRZYS (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  NIESTETY ROZCZAROWANIE TOTALNE.CZEKAŁAM 2 GODZINY MIMO ŻE GODZINA WIZYTY BYŁA USTALONA, DO TEGO 3 PACJENTÓW MIAŁO TĄ SAMĄ GODZINĘ PRZYJĘCIA !!! I NIE MA MOWY O EGZEKWOWANIU JAKIEJKOLWIEK PRAWIDŁOWOŚCI KOLEJKI U OBSŁUGI W RECEPCJI KTÓRA MA RACZEJ CHARAKTER DZIAŁU MARKETIGOWEGO !!! ,ORGANIZACJA- ZERO TOTALNE A DO LEKARZA NIESTEY NIE DOTARŁAM .NIE DAM PIENIĄŻKÓW ZA TAK FATALNE TRAKTOWANIE PACJENTA/KLIENTA! MAM NADZIEJĘ ŻE DOKTOR TO PRZECZYTA I WYCIĄGNIE WNIOSKI.

 5. ania ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mam wzjg...nikt tak nie wytłumaczył mi o co chodzi z tym diabelstwem jak ten lekarz...dzieki niemu funkcjonuję normalnie !

 6. Magda_B

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan doktor usunął mi zmiany skórne w niezwykle delikatny i profesjonalny sposób, ograniczając ból i dyskomfort do minimum - czułam jedynie ukłucie igły w momencie miejscowego znieczulania skóry. Skóra się ładnie zagoiła, nie widać nawet śladów wycinania :) . Jestem bardzo wdzięczna za zabieg, ponieważ dane mi było w życiu korzystać z pomocy kilku chirurgów i Pan doktor Korolik jako jedyny z nich wykazał się jednocześnie empatią i delikatnością, jak i świetnymi umiejętnościami jako chirurg.