Eryk Bauer

ginekolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
100% 4 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
45

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. anonim anonim (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Gorąco polecam.Świetny fachowiec.Prowadził moje dwie ciąże ,doskonałe diagnozy,leczenie skuteczne.Zawsze zaangażowany w prces terapeutyczny.Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Doktora.

 2. magda magda (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jes to kompetentny i sympatyczny lekarz. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie. Badanie zostało przeprowadzone delikatnie. jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego konkretnego lekarza.Przystępnie omawia problem i szczegółowo wyjaśnia leczenie.Chyba jako jedyny w okolicy wykonuje badanie USG 3D. Już wiem, że teraz będę chodziła tylko do niego i muszę stwierdzić, że wreszcie znalazłam odpowiedniego ginekologa dla mnie. Mogę go polecić w 100%.

 3. anka anka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie zgadzam się z poprzednimi opiniami -bardzo dobry lekarz.Doskonały kontakt z pacjentem.Polecam.Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie oraz z opieki w szpitalu.

 4. aga aga (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły i kompetentny.Potrafi wytłumaczyć wszystko prostym językiem.Jako młoda dziewczyna miałam obawy,żeby iść do lekarza mężczyzny ale teraz wiem że był to dobry wybór.Bardzo dokładnie roazmawia o problemie ,bez pośpiechu.Badanie przeprowadzone delikatnie,wszystko tłumaczył co będzię robić.Potem badanie usg.Pełen profesjonalizm gorąco polecam.