Eulalia Machowicz-Matejko

okulista

SŁABY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
33% 1 ocena (33%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
67% 2 oceny (67%)
32.33

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. PO PROSTU JA PO PROSTU JA (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Czekałem 6 (sześć) lat na zabieg, nie obyło się bez interwencji na wyzszych szczeblach. Został mi przydzielony właśnie ten specjalista. Na początku nie miałem żadnych zastrzezeń. Powiedział, że należy zacząć od odkreślonej operacji, potem zobaczymy co dalej, ale na pewno będzie zadowalająca różnica. Zabieg nic nie dał. Ok, nie zawsze wychodzi wszystko za 1 razem... Ale już bezczelne wmawianie, że jest poprawa, jak jej nie ma, a potem twierdzienie, żeby zostawić tak jak jest i tym samym niszczyć człowiekowi całe życie jest nie do przyjęcia. Trzeba być konsekwentnym w swoich działaniach. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że jednak "da się". Oczywiście operacja w tej klinice nie będzie darmowa (chociaż jest refundowana przez NFZ). Ciekawe kto za nią zapłaci? Może ty?

 2. Edit

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Beznadziejny lekarz i człowiek. Chyba brak kompetencji nadrabia złym traktowaniem pacjentów. NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Piotr_Szczesny

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Doktor ma wspaniałą cierpliwość do dzieci. Potrafi od razu znaleźć kontakt z dzieckiem. Cierpliwe wszystko wytłumaczy. Zdecydowanie polecam !
  PS. Podany na stronie adres jest nieaktualny Pani Doktor przyjmuje na Narutowicza 76. Naprzeciwko znanej wszystkim apteki z długimi kolejkami.