Franciszek Mazur specjalista Endokrynolog

endokrynolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
75% 3 oceny (75%)
DOBRY
25% 1 ocena (25%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
44.75

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. gość gość (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od roku jestem pacjentką Doktora Mazura. Wcześniej, przez kilka lat, chodziłam do lekarza w jednej z przychodni Centrum Leczenia Osteoporozy. Te lata okazały się stracone, ponieważ zastosowane niejako "z automatu" leczenie nie przyniosło żadnych rezultatów, a wyniki badań były coraz gorsze. W tej chwili mogę już obiektywnie powiedzieć, że jest lepiej. Pan Doktor należy do tej grupy lekarzy, którzy odpowiedzialnie traktują pacjenta.Z ogromną kulturą, uważnie diagnozuje on każdą sytuację i stosuje leczenie przynoszące efekty.

 2. Maria_Awaria Maria_Awaria (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  To prawda, że jestem dość wymagającą pacjentką i zdarzało mi się szukać diagnozy na własną rękę po dziwnych "skaczących" wynikach TSH, no i długo szukałam w Rybniku swojego endokrynologa. Znalazłam cierpliwego fachowca i czuję się zadowolona z diagnostyki i zastosowanego leczenia - i co ważne, nie tyję!

 3. Kris Kris (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Po tym, jak inni tzn. specjaliści nie mogli znaleźć przyczyny moich dolegliwości (nerwowość, chudnięcie, zmienne nastroje), dopiero dr Franciszek Mazur w Żorach zrobił mi usg tarczycy i wszystko się wyjaśniło. To lekarz z gatunku takich, którzy serio interesują się pacjentem.

 4. Niedoczynka Niedoczynka (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Bardzo to budujące, że zdarzają się w naszej służbie zdrowia lekarze z powołaniem. Do takich należy dr Franciszek MAzur, którego pacjentką jestem już od jakiegoś czasu, więc moja pozytywna ocena opiera się na długofalowej współpracy. Pan doktor przeprowadza badanie usg tarczycy i też biopsję ewentualnych guzków , robi szczegółowy wywiad z pacjentem.