Grażyna Grocholska

ginekolog

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
67% 2 oceny (67%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
33% 1 ocena (33%)
33.67

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. kldn kldn (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Stanowczo odradzam (a wrecz przestrzegam!) jakiekolwiek kontakty z tym lekarzem (jesli mozna ja tak w ogole nazwac). Trafilam do tej pani przez przypadek z infekcja. To niestety byl bardzo powazny blad: bez postawienia zadnej konkretnej diagnozy poza nazwaniem infekcji wirusowa, zlecila mi leczenie specyfikiem, ktory zupelnie mi nie odpowiadal. Pojawilam sie u niej po dwoch dniach bo nie moglam wytrzymac skutkow ubocznych, a lek w ogole nie dzialal -- powiedziala, ze "trzeba sie przemeczyc," wiec postaralam sie "przemeczyc". Po kolejnym tygodniu przyszlam do niej ponownie -- bez zmian na lepsze, tylko na gorsze. Zalecila mocny specyfik, ktorego w ogole nie stosuje sie na blony sluzowe, tylko na skore -- bylo jeszcze gorzej. Kiedy do niej wrocilam po 2 dniach, przerazila sie ogromnymi zmianami (ktore jeszcze bardziej sie rozwinely) i ogolnym stanem moich intymnych miejsc spowodowanych lekami, i kazala "natychmiast wszystko odstawic". Lekarz, do ktorego poszlam potem prywatnie po mojej opowiesci bal sie spojrzec i mnie zbadac -- do stanu pierwotnego (leczenie uszkodzen spowodowanych lekami + leczenie infekcji) doprowadzal mnie przez 2,5 miesiaca. Szczerze i zdecydowanie przestrzegam!

 2. janka11111

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  witam, a ja z czystym sercem polecam panią Grocholska. Mimo, że trafilam do niej przez przypadek to chetnie do niej wracam. To wlasnie ona jako jedyna postawila trafną diagnoze odnoście mojego stanu zdrowia. Zaden lekarz przed panią Grazyną, a bylam u dwóch "bardzo dobrych" ginekologów , nie dostrzegł ze jestem w ciąży pozamacicznej... Pani doktror znalazła ją od razu, zleciła badania i skierowała do szpitala. jestem jej za to bardzo wdzięczna! Wiadomo, że każdy ocenia lekarza wedle własnego uznania i zawsze znajdzie się ktos, komu nie bedzie dany lekarz odpowiadał, ale to normalne. nie ma opcji aby dogodzic wszystkim!!!!!!!

 3. shiva105

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ja również polecam Panią Grocholską. Miałam problemy z mało obfitym okresem a raczej plamieniami. Inni lekarze dawali mi tylko większą dawkę wit D i kazali czekać. Pani doktor zajęła się sprawą poważnie. Zleciła mi badania i okazało się ,że mam bardzo niski progesteron. Dzięki niej bez problemu zaszłam w ciążę i zawsze bez problemu mnie przyjmuje. Bardzo się angażuje w swoją pracę