Grigor Szaginian

psychiatra

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

 • Denków

  Ostrowiec Świętokrzyski , woj. Świętokrzyskie
  ul. Rynek Denkowski
  tel. 0-41 2653496
  Pokaż na mapie

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
50% 3 oceny (50%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
33% 2 oceny (33%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
17% 1 ocena (17%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. loga loga (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  lekarz dla ktorego licza sie tylko pieniadzei liczby przyjetych pacjentow.

 2. mała mała (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Najlepszy lekarz jakiego znam, i chodzi mi to o różne specjalizacje. Człowiek, który potrafi nawet w niedzielę przyjąć pacjenta. Zawsze odbiera telefon, jeśli nie to chociaż esemesowo odpowie, doradzi. Trafnie diagnozuje np: nerwice, interesuje się życiem pacjenta, pamięta nawet po kilku latach nieobecności. Człowiek, który serce wyjąłby dla pacjenta. to, ze ma dużo pacjentów świadczy li tylko o jego skuteczności i renomie. Rozumiem, ze negatywne komentarze wystawia konkurencja, która nie ma pacjentów.
  Nie ma ryzyka, ze przedawkuje leki, bo zaczyna od minimalnych dawek, niekiedy dzielone jeszcze na kilka mniejszych. Trafnie dobiera leki, jeśli coś nie działa jak trzeba potrafi znaleźć coś lepszego, skuteczniejszego. Pamiętajmy, ze każdy człowiek inaczej reaguje na lek. Przede wszystkim nie leczy ulotkami, tylko doświadczeniem.
  Nie jest nastawiony na zysk za wszelką cenę, świadczy o tym jego autko, które nie jest najnowszym BMW czy super limuzyną. Wiem, ze do poważnie chorych pacjentów jeździ na wizyty domowe, bo raz czekałam , aż powróci z takiej wizyty.Człowiek szlachetny i oddany pacjentowi.

 3. PAN M PAN M (Gość)

  Ocena: Neutralna Neutralna

  NIE ZNAM ALE PRUBE TRZEBA ZBADAC
  MAM PROBLEM MAM LEKARZY INNYCH
  JAK ON ROZWIAZE TO ?

 4. ela ela (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  baardzo dobry lekarz i człowiek

 5. anna anna (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Super lekarz!!! Dokladnie dobiera leki, a to jest najwazniejsze.

 6. blablabla blablabla (Gość)

  Ocena: Neutralna Neutralna

  Lekarz, który nerwice leczy lekami od schizofreni. Możę te leki dobrze wyciszają ale i hamują pewne ośrodki mózgu ktore w nerwicy nie są zaburzone i nie potrzebnie przez te leki dla schizofrenikow są tlumione. Np. stosuje sie je też w mani, kiedy pacjent potrzebuje mniej snu, jest bardzo gadatliwy, ma patologicznie podwyższony nastroj itd. I te leki właśnie obniżają nastroj, sprawiają żę czlowiek staje się malomowny, wydluzają sen. Co z tego ze w malych dawkach jak i tak robia swoją robotę, za bardzo wyciszają pacjenta z nerwicą, za bardzo tlumią emocje, zmniejszają napęd psychoruchowy pacjenta.
  Wydaje mi sie żę On jak złapie pacjętna to trzyma go przynajmniej z rok albo i dluzej. Sam wyznacza kolejną wizytę przepisuje leki i karze brac. Trudno się od niego uwolnić jak się już zacznie u niego leczyć. A niektore leki nie mozna tak sobie odstawić i pacjent nie wie jak je odstawic wiec chodzi do niego miesiacami , latami. Dlatego ma tak dużo pacjentow i brak wolnych terminow.
  Nie prawdą jest ze miedzy wizytami jest z nim kontakt telefoniczny. Nie odbiera telefonu, Na smsy też nieodpisuje. Nie obchodzi go los pacjenta. Szczegolnie jeśli wynikną jakieś komplikacje zdrowotne od zazywanych lekow to wtedy chowa glowe w piasek i ma cie gdzieś.