Grzegorz Herbut

stomatolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
100% 5 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
55

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. gosc gosc (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dwa lata temu jeszcze w klinice prywatnej dr Herbut zrobił mi 9 koron na dolnych zębach. Cały czas mam wrażenie jakby to były moje własne. Inny stomatolog, u którego (z racji niższych kosztów) robiłam sobie korony u góry, oglądał ten mój "dół ze wszystkich stron i cmokał z zachwytem. Niestety oszczędności nie popłaciły i górę muszę poprawiać z powodu nieszczelności koron. Juz zamówiłam wizytę u dr Herbuta...wracam do niego w worku pokutnym niczym syn marnotrawny. A mały minusik za to, że dał się przekonać do jednego rozwiązania ( nie połączenia dwóch zębów mostem), które nie wyszło mi na dobre. A ja się przecież na tym nie znam. Gdyby od razu spacyfikował moje pomysły lepiej bym na tym wyszła. Ale ogólnie piątka z plusem. Polecę każdemu.

 2. Ic Ic (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  O tym lekarzu nie da się pisać źle - po prostu doskonały lekarz, słucha, wyjaśnia, i jest tak jak mówi. Na razie leczyłem zęby i przymierzam się do wszczepienia implantów. Polecam każdemu, kto jeszcze nie ma swojego dentysty, a ci ktorzy mają nie ich porzucą i ruszają do La Dentiki. Warto!

 3. Monik Monik (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Osobiście nie korzystałam, ale już moje dziecko tak - i jestem pełna pochawał z cierpliwość i uśmiech calego personelu do mojego gagatka. Wiem, że wszyscy będą go tam dłuuugo pamiętać... ps. w domu z kolorków plomby byl zadowolony :)

 4. maniek maniek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Gdy jestem u dentysty, żądam, by traktowano z najwyższą troską i delikatnością. Nie lubię bólu, wpychania do ust waty... Taki obraz stomatologa pamiętam z dzieciństwa.

  W gabinecie Pana Grzegorza można poczuć się jak w stomatologicznym niebie. Spokojnie, kompetentnie i nowocześnie. Polecam.

 5. maga maga (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Cóż tu powiedzieć. U dra Herbuta jest tak jak powinno być w każdym gabinecie - wiem, że mogę tam spokojnie otworzyć paszczę i bez stresu przeżyć zabieg w fotelu. Polecam gorąco!!!!