Hanna Kosmala-Pytlik

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
0% 0 ocen (0%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
100% 4 oceny (100%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. DD DD (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  nie polecam. Pani doktor jest chamska i nie profersjonalna. byla to najgorsza wizyta mojego zycia, a nie jestem nastolatka. Skarga juz poszla, ale prosze jak macie do wybory pojscie do niej lub wogole....wybierzcie wogole :(

 2. Zniesmaczona Zniesmaczona (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Dziś wróciłam z wizyty u Pani Dr Hanny Kosmali Pytlik z płaczem, była to moja 5 wizyta u tej Pani i na pewno ostatnia, początkowo wydawała mi się rzeczowym lekarzem skierowała na badania, lecz z każdą kolejną wizytą traktowała mnie coraz bardziej przedmiotowo, aż w końcu z moimi ginekologicznymi problemami skierowała mnie do lekarza rodzinnego! i wręcz wyprosiła z gabinetu bez żadnego badania, nawet nie spojrzała na wyniki uprzednio zleconych przez nią samych badań mówiąc, że ją one nie interesują. Nie słucha tego co się do niej mówi, nie raczy odpowiadać na zadawane pytania, jest niemiła i wręcz ordynarna. Dodatkowo za każdym razem przychodzi do przychodni spóźniona o dobre pół godziny przy czym zawsze ma czas porozmawiać jeszcze z pielęgniarkami i wypić kawę. Stanowczo odradzam wizyty u tej Pani, szkoda czasu i nerwów.

 3. nobody103

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Po wizycie u Pani Doktor jestem zażenowana jej nieprofesjonalnym podejściem do mojego problemu.
  Od samego początku była oschła i nie wykazywała zainteresowania moją osobą. Moim problemem są częste infekcje o czym od razu poinformowałam Panią Doktor, chcąc zrobić konkretne badania w tym kierunku (które wcześniej BEZ PROBLEMU były wykonywane prywatnie), na zadane pytanie "czy jest możliwość zrobienia wymazu z pochwy" odpowiedziała chamsko że "to ona o tym decyduje, nie ja".
  Na kolejne pytanie "czy powinnam poddać leczeniu swojego partnera", który również ma częste objawy zakażenia, stwierdziła że powinien się udać do DERMATOLOGA lub urologa.
  Na resztę moich pytań również usłyszałam odpowiedzi w podobnym stylu, czyli praktycznie brak konkretnej i rzeczowej odpowiedzi.
  Samo badanie było bardzo nieprzyjemne, zostały mi przepisane leki na zakażenie, przy czym w ulotce jest napisane, że leczeniu powinno się BEZWZGLĘDNIE poddać również partnera, co świadczy samo za siebie o żenującym poziomie wiedzy Pani Doktor.
  Ciekawe czy prywatnie traktuje podobnie swoich pacjentów?
  NIE POLECAM, ODRADZAM wizytę u tego "lekarza".

 4. Niezadowolona09

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Zdecydowanie nie polecam. Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem profesjonalizmu. Pani dr nie słucha pacjenta i nie odnosi się do problemu. Bez żadnych wcześniejszy badań dostałam skierowanie na zabieg, który niesie za sobą bardzo duże ryzyko, a jak się później okazało po konsultacji z innym specjalistą był totalnie zbyteczny. Szkoda zdrowia! Przestrzegam