Jacek Cywiński

chirurg, bariatra

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. celinkasw

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem po operacji usunięcia gruczolaka nadnercza. Pomimo obaw związanych z samym zabiegiem, po konsultacjach z Panem dr. Jackiem Cywińskim uspokoiłam się i wiedziałam, że jestem w najlepszych rękach. Jasno i rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiał wątpliwości. Zabieg wykonany został 4 lipca - wideoskopowe wycięcie guza poprzez pojedyńczy port SILS. Przez jedno maleńkie nacięcie i wprowadzenie wideoskopu, Pan doktor wyciął mi guza wielkości 4,5 x 3,5 cm. Dobę po zabiegu mogłam już wyjść ze szpitala, w którym byłam tylko trzy dni.
  Szczerze polecam dr. Jacka Cywińskiego. Jest kompetentny, cierpliwy i zaangażowany do końca leczenia. Świetny fachowiec, chirurg pełen profesjonalizmu, dużego doświadczenia i wiedzy. Z całego serca dziękuję Panie doktorze.

 2. MalgorzataR

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr n. med. Jacek Cywiński to wspaniały chirurg, profesjonalista w każdym calu,Jest nie tylko niezwykle utalentowanym chirurgiem, ale również skromnym , szczerym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem .Cechują GO ogromny zapał i pasja w wykonywaniu swojego zawodu , a przy tym nie zapomina o pacjencie - zawsze znajduje czas by udzielić informacji , porady albo po prostu wspomóc chorego . Emanuje ciepłem, dobrocią i życzliwością, działa na pacjenta jak najlepsza terapia . Ja dziękuję Panu Dr Cywińskiemu za przeprowadzenie operacji laparoskopowej By-Passu żołądka Jestem miesiąc po operacji i mam wrażenie , że doktor podarował mi nowe życie . Tydzień po operacji przestałam brać leki od ciśnienia i cholesterolu po prostu nie ma takiej potrzeby ( brałam leki przez 15 lat ) inne dolegliwości też powoli ustępują . Dr Cywiński interesuje się pacjentem również po zabiegu i szczerze mówię - że nie wiem skąd ON bierze tyle siły. Polecam Dr Cywińskiego jako wybitnego chirurga i i jednego z niewielu tak wysokiej klasy specjaliste bariatrii w Polsce jeszcze raz dziękuję - Panie Doktorze - wdzięczna pacjętka z Tomaszowa

 3. piotrmail

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mieczysław K
  styczeń 2020


  Jestem po operacji usunięcia prostaty(nowotwór złośliwy) w 2010.
  Rok po operacji powstała przepuklina w bliźnie pooperacyjnej. Poddałem się zabiegowi w Szpitalu Wojewódzkim. Po ok. 1 roku powstała kolejna przepuklina nawrotowa prawostronna. W okresie paru lat miałem w sumie 5 operacji w tym 2 na Klinice. Kolejna przepuklina pokazała się pod koniec 2018. Lekarze wówczas stwierdzili, że nie widzą możliwości przeprowadzenia udanej operacji.
  Dowiedziałem się, że Dr n. med. Jacek Cywiński między innymi wykonuje zabiegi przepuklin nawrotowych.
  W kwietniu 2019 wykonał zabieg metodą laparoskopową przepukliny prawostronnej, a po upływie ok. 6 miesięcy przepukliny lewostronnej. Operacje przebiegły bez problemów i powikłań. Po zabiegach nie brałem żadnych środków przeciwbólowych. Podczas kontroli pod koniec 2019 r. Dr Cywiński stwierdził, że lewa i prawa strona trzyma bardzo dobrze.
  Jestem bardzo wdzięczny panu Dr J. Cywińskiemu za jego fachowość. Wytłumaczył mi jak dochodziło do powstawania w/w przepuklin i co było powodem.
  Jest wspaniałym chirurgiem-specjalistą nowoczesnych metod w chirurgii, jak również miłym i sympatycznym człowiekiem.
  W pełni polecam Dr n. med. Jacka Cywińskiego.