Jacek Federowicz

psycholog

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
75% 3 oceny (75%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
25% 1 ocena (25%)
44

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Aleksandra Aleksandra (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  uważam, że p. Jacek Federowicz jest bardzo dobrym, wnikliwym i uczciwym psychologiem, bardzo mi pomógł

  Aleksandra

 2. MarcinR MarcinR (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan Jacek Federowicz jest bardzo wnikliwym i doświadczonym psychologiem. Można powiedzieć, że ma dar głębokiego wglądu w pacjenta, zaznaczam przy tym, że jest dobrym i uczciwym człowiekiem dlatego też można zaufać mu w 100%

 3. Emilia Emilia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  próbowałam rozmawiać z conajmniej kilkoma psychologami i za każdym razem słyszałam, że się nie nadaję, nie potrafię współpracować itd. P. Jacek pomógł mi zrozumieć wiele spraw dla mnie ważnych, nie oceniał, ale naprawdę pomógł, Bardzo dobry, doświadczony psycholog, z ogromną wiedzą, wyczuciem i wrażliwością na drugiego człowieka. patrzy na wiele tematów i spraw z zupełenie innej strony niż inni psycholodzy, umie pomóc w odkrywaniu prawdy o sobie i świecie. Uczciwy i godny zaufania, miałam o psychologach jak najgorszą opinię i już nie chciałam z nikim rozmawiać, ale p. Jacka mogę ze spokojem bardzo polecić każdemu kto potrzebuje rozmowy i wsparcia.

 4. Konrad

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Ja natomiast mam zupełnie inne doświadczenie. Byłem na kilku spotkaniach i zrezygnowałem, gdyż nie widziałem sensu w płaceniu sporej sumy za tzw. terapię, która polegała na tym iż opowiadałem o swoich zainteresowaniach i wakacjach, przeżyciach z podróży. Nie miało to nic wspólnego z moim problemem. Poza tym pan psycholog skrócił raz o 30 min nasze spotkanie, ale pieniądze wziął za całość jakby nigdy nic. Trochę nie fair panie psychologu. Zrobiliśmy chyba też ze dwa testy psychologiczne i mimo usilnych próśb do dziś nie otrzymałem ich pisemnego wyjaśnienia, choć miałem do tego prawo. Nie polecam tego pana, chyba, że ktoś chce wyrzucić kasę w błoto. Nie polecam!!!