Jacek Serwoński

neurolog

SŁABY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
33% 1 ocena (33%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
67% 2 oceny (67%)
32.33

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. KarolinaW KarolinaW (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jeżeli ktoś się waha, czy iść do tego lekarza, to niech więcej nie zwleka. Sama znalazłam go na internecie i poszłam "w ciemno", ale jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Jackiem. Bardzo miły, rzetelny, uważnie słucha, pacjenta bierze na poważnie i o której godzinie dnia i nocy bym nie zadzwoniła, zawsze odbierze. Gdzieś czytałam, że przepisuje tylko środki przeciwbólowe. Totalna bzdura. Mnie na drugiej wizycie dał skierowanie na rezonans magnetyczny, lekarstwa oczywiscie tez, ale po to, aby sobie "ulżyć" czekając na rezonans, bo trzeba czekać ok 2,5tyg. Niestety, symulantom żaden lekarz nie zleci badania głowy. Lekarz z takim doświadczeniem potrafi wyczuć czy ktoś ma prawdziwe problemy, czy symuluje, lub ma np. nerwobóle i badanie głowy nie jest potrzebne, tylko tabletki na uspokojenie. Wszystkim bardzo polecam tego lekarza, ja chodzę do niego na Olchowce i jestem bardzo zadowolona.

 2. icer

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Uwaga na tego Lekarza!!!!!!!!! Kieruje wnioski pacjentów o odebranie prawa jazdy co wiąże się z obowiązkową bardzo wysoką opłatą za komisję na którą zostaniecie wezwani !!!! Lekarz nie zwraca i nie ma zamiaru zwracać pieniędzy za prawo jazdy o które wnioskuje do odebrania,zostawia tym samym człowieka bez możliwości zarobkowania !!!! Uwaga Niebezpieczeństwo!!!! Nie dość,że pobiera opłaty za wizyty to jeszcze naraża pacjentów na bardzo wysokie koszta za stawienie na komisje na którą jest się wezwanym !!!!!!!! Nie mam pracy,pieniędzy i zostałem pozbawiony możliwości zarobkowania przez tego lekarza.Uwaga!!!! Nie mówcie mu nic o sobie!!! On to skrzętnie wykorzystuje czego się dowiedział i podejmuje działania!!! Nie poda do Sądu za to co jest napisane bo nie ma tu kłamstwa!!!!

 3. icer

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Uwaga na tego Lekarza!!!!!!!!! Kieruje wnioski pacjentów o odebranie prawa jazdy co wiąże się z obowiązkową bardzo wysoką opłatą za komisję na którą zostaniecie wezwani !!!! Lekarz nie zwraca i nie ma zamiaru zwracać pieniędzy za prawo jazdy o które wnioskuje do odebrania,zostawia tym samym człowieka bez możliwości zarobkowania !!!! Uwaga Niebezpieczeństwo!!!! Nie dość,że pobiera opłaty za wizyty to jeszcze naraża pacjentów na bardzo wysokie koszta za stawienie na komisje na którą jest się wezwanym !!!!!!!! Nie mam pracy,pieniędzy i zostałem pozbawiony możliwości zarobkowania przez tego lekarza.Uwaga!!!! Nie mówcie mu nic o sobie!!! On to skrzętnie wykorzystuje czego się dowiedział i podejmuje działania!!! Nie poda do Sądu za to co jest napisane bo nie ma tu kłamstwa!!!! Czy nie jest to złamanie etykiety lekarskiej i zaufania Pacjent,Lekarz ?? ?