Jacek Urbaczka

ginekolog

NEUTRALNY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
40% 2 oceny (40%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
40% 2 oceny (40%)
BARDZO SŁABY
20% 1 ocena (20%)
53

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. mila mila (Gość)

  Ocena: Słaba Słaba

  slyszalam o nim tylko negatywne opinie

 2. g. g. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  nie ocenia sie czlowieka po opiniach... najlepiej udac sie osobiscie na wizyte i wyrobic wlasne zdanie... bo wiadomo, ile kobiet, tyle opinii... jak dla mnie pan doktor jest ok, prowadzi moja ciaze i osobiscie, poki co, nie mam do niego zastrzezen... pozdrawiam pana doktora :)

 3. s s (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  prowadził moją ciąże bardzo dobrze poród też dobrze wspominam, bardzo dobry i sympatyczny lekarz. :)

 4. p p (Gość)

  Ocena: Słaba Słaba

  Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentki. Kiedy byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych potraktował mnie z góry i całkowicie zlekceważył moje problemy. Mało tego wyśmiał mnie przy innym lekarzu w pokoju lekarskim i stwierdził, ze jestem przewrażliwiona i że nie powinnam mu głowy zawracać głupotami. Lekarz, który nie ma poszanowania dla spraw pacjentki oraz ignoruje jej problemy zdrowotne jest zwyczajnie nieprofesjonalny. Opinie, dotyczące jego dobrego podejścia do pacjentki, to jakieś nieporozumienie.

 5. bielka bielka (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  zgadzam sie z przedmówczynią, traktowanie z góry i wyśmiewanie pacjentek jest u tego pana codziennością, pana bo lekarzem nie powinien sie nazywać ani określać. spotkałam tego pana na oddziale w skarzysku miesiąc temu, po wizycie porannej i opryskliwych uwagach na temat wyboru mojego lekarza prowadzącego ciąże( pani dr przyjmuje w skarzysku ale pracuje w starachowicach) moim postępowaniu w związku z podjęciem decyzji o leczeniu w ciązy antybiotykiem ( zapisanym przez lekarza chorób zakaznych, wykryto u mnie swieżą infekcje tokspolazmozy), pan ten stwierdził ze to moja sprawa i zebym robiła sobie co chce! tto ja teraz dziekuje