Jagoda Jaworska

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

 • Kraków , woj. małopolskie
  ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 16 lok. 58
  tel. 600-07-25-45
  Pokaż na mapie

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
0% 0 ocen (0%)
DOBRY
33% 1 ocena (33%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
67% 2 oceny (67%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Nina Nina (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Nie polecam tej lekarki, bo się spóźnia co najmniej godzinę, w przychodni nie ma zapisów na godziny- trzeba czekać przez wiele godzin i właściwie ta lekarka niewiele mi pomogła. Kontakt z pacjentem zerowy, wydaje się że nie ma powołania do tej pracy, kiedyś się spóźniła ponad półtorej godziny i nawet nie przeprosiła pacjentek. Nie warto tyle czekać, bo to mniej niż przeciętny lekarz.

 2. Aga Aga (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Tak samo bym nie polecała tej ginekolożki z tego względu,że przychodzi do przychodni na Długiej kiedy chce nie zważając na to, że pacjentki czekają, ponadto nie wykazuje zbytniego zainteresowania pracą na umowę z NFZ, oszczędza siły dla pacjentek prywatnych i sprawia wrażenie, że robi łaskę, że w ogóle jest w gabinecie. To po co podpisuje umowę z NFZ, może przecież ktoś inny za nią lepiej wykonywać zawód lekarza. Pora na zmiany w Nowym Roku.

 3. M M (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Zaskoczyły mnie wcześniejsze komentarze, bo moim zdaniem dr Jaworska jest przemiła i badanie u niej w ogóle bez stresu. Potrafi porozmawiać z człowiekiem, traktuje pacjentki profesjonalnie i przede wszystkim potrafi odstresować. Prawdą jest jednak, że zazwyczaj się spóźnia a badanie robi szybko bo spieszy się do innej przychodni i to mi się też nie podoba. Ogólnie jednak wydaje mi się, że kontakt jaki ma z pacjentką jest świetny, polecam ją zwłaszcza młodym dziewczynom, które wybierają się na swoje pierwsze w życiu badanie ;)