Jakub Nestorowicz

psychiatra

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
100% 6 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
65

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Kamelia

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doktor Nestorowicz pomógł mi w bardzo trudnym okresie mojego życia. Dzięki jego wsparciu i fachowej wiedzy poczułam się na dużo lepiej i odnalazłam siły, a przy okazji przełamałam swoją awersję do lekarzy. Polecam :)

 2. K.Ibiszzz

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzisiaj są czasy takie jakie są i powiem zupełnie serio że jak patrze na ten świat to myślę sobie że połowa z nas powinna udać się do specjalisty.
  Mało kto ma dziś zdrowy czysty umysł, osobiście przydażyły mi sie pewne problemy dlatego wiem co mówię. Stres, praca ciagle nowe cele wymagania żeby doścignąć tak na prawdę nie wiedząc kogo i poco ale i tak wszyscy się ścigają.chore. Po przeszukaniu internetu trafilem do psychiatry którym sie okazal Pan Jakub Nestorowicz niezwykle dobry fachowiec, nie mam co prawda porównania z innymi ale dr Jakub ujał mnie tym że miał indywidualne podejście do pacjenta i nie było to udawane tylko szczere. chcial mi bardzo pomóc i było to widać od pierwszego spotkania. Nie wiem jak inni specjalisci pracują ale Pan Jakub podchodzi powaznie do sprawy a nie na zasadzie odbycia spotkania i nastepny. Dzieki kilku miesiącom chodzenia na sesje rozmowom z Panem Jakubem spojrzałem na wiele rzeczy zupełnie z innej perspektywy i zyje mi sie lżej.

 3. Darecki

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Naprawdę świetny specjalista - lekarz z powołaniem. Potrafi podejść indywidualnie do każdego z przypadków. Służy pomocą i wsparciem na każdym etapie terapii. Polecam!

 4. Wandzia80

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam dr Jakuba bardzo mi pomógl mimo to że na początku bylam bardzo sceptycznie nastawiona w stosunku do terapii. Wcześniej miałam styczność z innym doktorem który głównie wypisywal mi receptę, Pan Jakub ma zupełnie inne metody niz tylko wypisywanie recept. Dzieki doktorowi dzis jestem zdrowa i czuje sie dobrze. Pozdrawiam i polecam

 5. Filip

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  dr Nestorowicz pomógł mi w zniwelowaniu stany depresyjnych, które chwilami były naprawdę silne ): Na szczescie trafiłam do specjalisty z duzym doswiadczeniem i wiedza. Polecam i dziekuje pani doktorze!

 6. TomekLis

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr Jakub pomógł potwierdzić ADHD u naszego synka. Od początku profesjonalnie i z troską podszedł do naszych problemów. Pokierował do odpowiednich specjalistów. Polecamy profesjonalizm i troskę pana dr!