Jan Fortuniak

neurochirurg

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (4)

BARDZO DOBRY
100% 4 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
45

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

4 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Aina Aina (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Kontakt z doktorem Fortuniakiem wspominam milo. Przystępnie i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, był życzliwy i miły, a do tego kompetentny. Poświecił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Polecam.

 2. ewazietara

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  PAN doktor mnie operował jest super lekarzem który przejmuje się pacjentem jest kompetentny i troskliwy szczerze polecam. Ewa Zietara

 3. Rysiu1946

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Podziękowanie dla neurochirurga Pana Jana Fortuniaka
  Kilka lat chorowałem na kręgosłup. Lekarze twierdzili, że już nic nie da się zrobić, że żadna operacja nie wchodzi w grę. Coraz częściej stawałem się niesprawny.W maju tego roku choroba tak postąpiła, że zostałem unieruchomiony; zmiana pozycji na łóżku okupiona była niesamowitym bólem, nie mogłem już chodzić. Dzięki lekarzom ze szpitala Barlickiego w Łodzi odzyskałem nadzieję, że coś można zrobić. Ból wykańczał mnie już psychicznie. To dzięki Dr Fortuniakowi, który podjął się tak trudnej operacji, teraz chodzę. Jestem bardzo wdzięczny za to nowe życie, za leczenie, opiekę i za serdeczność , z jaką odnosi się do pacjentów

  Ryszard Frączkowski , lat 69

 4. Pawel_Paronski

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem 3tygodnie po udanej operacji oponiaka.Wcale nie małego 5,5 na 4,5cm,którą wykonał dr.Jan Fortuniak.Nie tylko,że ma złote ręce,niesamowity profesjonalizm i perfekcję w całym calu,począwszy od umiejętności,a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny.
  Cierpliwy,rzeczowy,potrafi udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.
  W lutym Pan Dr. usunął mi oponiaka,operacja trwała 12godzin,obarczona dużym ryzykiem powikłań,a jednak drugiego dnia po operacji wstałem z łóżka,a po tygodniu wyszedłem ze szpitala.
  Uważam,że Pan dr.Jan Fortuniak jest lekarzem z powołania.Profesjonalistą w swojej dziedzinie,dobrym serdecznym człowiekiem.Nie ma takich słów,które oddałyby moją wdzięczność za to co dla mnie zrobił.
  Podarował mi drugą szansę na życie.Cieszę się,że trafiłem w Jego ręce.Niewielu jest takich lekarzy,niesamowity fachowiec i człowiek.Lekarz poświęcony swojej pracy.
  Bardzo gorąco polecam 100% !!!!!
  Pozdrawiam i dziękuje,Paweł Paroński z rodziną