Janusz Aleksandrowicz

laryngolog

NEUTRALNY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (9)

BARDZO DOBRY
44% 4 oceny (44%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
11% 1 ocena (11%)
BARDZO SŁABY
44% 4 oceny (44%)
92.89

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

9 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. piokol piokol (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Beznadziejnie słaby lekarz; zero konkretnej porady, tylko ładnie się uśmiecha na pierwszej wizycie która jest na kase a później już nie można się do niego zarejestrować bo ponoć przyjmuje tylko w nagłych przypadkach; można ale tylko prywatnie, podobno stały numer tego konowała. Zresztą to facet który był przedstawicielem od leków a to go powinno dawno zdyskwalifikować; praktykuje podobno dopiero od dwóch lat a ma się nie wiadomo za co!!!!
  Zdecydowanie odradzam tego lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. zdegustowany zdegustowany (Gość)

  Ocena: Słaba Słaba

  ma bardzo słabą opinie wśród lekarzy mieleckich (tych oczywiście dobrych); bo ci zwykli partacze to naganiają mu naiwnych klientów!
  Mojemu dziecku nie bardzo potrafił wyciągnąć wosk z ucha; robił to tak nieporadnie że wszystko spadło na podłoge!
  Nie polecam.

 3. Małgorzata Małgorzata (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  masz skierowanie to cie przyjmie na kase, ale już drugi raz musisz umówić się prywatnie; tak było w moim przypadku i tak mówi dużo znajomych ludzi z Mielca z którymi rozmawiałam.
  A że rocznie można dostać jedno skierowanie do takiego lekarza to jest się skazanym na tego cwaniaka.
  Mi na szczęście udało się zdobyć drugie skierowania i udałam się do Rzeszowa gdzie fachowo i sprawnie pomogli mojemu dziecku. A jak powiedziałam od kogo jestem to tylko się lekarz w Rzeszowie uśmiechnął i mówił że jestem już nie pierwsza i pewnie nie ostatnia od niego. Unikajcie jak ognia tego materialisty!

 4. magda magda (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  nie rozumiem negatywnych opini. Doktor przyja mnie juz kilka razy na kase chorych. Wykazal sie wiekszym niz inni znajomi mi lekarze zainteresowaniam chorobą i w przeciwienstwie do innych zastosowal skuteczne leczenie. Polecam tego doktora. Przyjezdzam do niego z innego Miasta.

 5. JW JW (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Kompetentny laryngolog-POLECAM

 6. zawrót głowy zawrót głowy (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Witam. Niestety tą opinię Pan doktor otrzymuje za termin przyjęcia pacjenta z zaburzeniami równowagi, Tzw.błednikiem. Data zgłoszenia około 8 listopada,proponowany termin przyjęcia po 10-tym stycznia. BRAWO PANI RECEPCJONISTKO!!! Kompletna bezduszność. Ale życie uczy pokory . I Pani będzie coraz bardziej potrzebowała pomocy.

 7. grzechu grzechu (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Nie zgodzę się w ogóle z negatywnymi opiniami o Panu Doktorze Aleksndrowiczu, bo takiego lekarza rzadko już spotyka się w polskich realiach. Jest on niewzwykle sumiennym i rzetelnym lekarzem, który zanim wysunie konkretną diagnozę opiera się na dokładnym zbadaniu pacjenta. Proszę mi wierzyć, spotykałem się już z różnymi learzami, którzy kasowali 100 zł wizytę, nie racząc nawet stwarzać pozorów, że ciężko należy na nie ciężko pracować - dosłownie kilka niezobowiązujących słów i portfel pusty. Pan Doktor jest lekarzem z innej półki. Nie tylko ogądnął wyniki moich badań, to jeszcze mnie zbadał, i co wywołało u mnie całkowite zaskoczenie- nie chciał wziąźć za wizytę ani grosza, choć byłem umówiony na wizytę prywatną. Więcej takich lekarzy.

 8. pstrykajaceucho1

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Nie piszcie bzdur, wlasnie wróciłem od niego, byłem ostatnim klientem a potraktował mnie jak był bym pierwszym, zrobił kilka badań, nie tylko podstawowe badanie słuchu które wykonał(a) mi doktor(ka) ;) do której trafiłem 3 tygodnie temu, skasował 10 zł wiecej niz wspomniana konkurenca mimo iz konkurencja wykonala 20% tego co pan Aleksandrowicz - szczerze polecam pana doktora

 9. maam

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Nie polecam!!! Zgłosiłam się z 2 letnim dzieckiem potrzebującym jak najszybszej pomocy (w celu usunięcia ciała obcego z nosa) na skierowaniu napisane Pilne!!! Pani Recepcjonistka (ciemne włosy w okularach) zarejestrowała zaniosła kartę lekarzowi i ustaliła kolejkę za pewną panią i czekałam... lekarz przyjął 4 osoby , pani recepcjonistka nagle zwróciła się do mnie że nie mogę wejść za kolejną panią bo jeszcze ma przyjść jeden pan i dopiero po nim mogę wejść z dzieckiem... zrobiłam awanturę a ta głupia baba zero reakcji kompletna bezduszność ,kazałam zwrocić skierowanie ,poszła do lekarza i oddała mi . Zero reakcji ze strony lekarza Aleksandrowicza, Panie WIELKI lekarzyno , trzeba być przede wszystkim człowiekiem . Pseudo lekarz i pseudo pielęgniarka.... Panie Aleksandrowiczu proszę brać przykład z Pani doktor Stali która przyjęła moje dziecko bez kolejki udzielając mu pomocy.