Janusz Wójcik

kardiolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
100% 5 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
55

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. krysia krysia (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  bardzo madry inteligentny lekarz,godny polecenia

 2. Janina Janina (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Jestem pod jego opieką już 3 lata i mam do niego pełne zaufanie. Wcześniej leczyłam się u różnych lekarzy, jednak bez większych rezultatów. Dr Wójcik przepisał mi leki, po których czuję się w końcu świetnie! Polecam z mojego znowu zdrowego serca tego kardiologa! To prawdziwy lekarz w powołania!

 3. Ryszard Ryszard (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Gorąco polecam tego lekarza. Fachowy, skrupulatny, kompetentny, miły. Ma czas porozmawiać na temat choroby, wyjaśnić objawy choroby i działanie leków. Takich lekary nam potrzeba!!!

 4. Jaroslaw_M

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan doktor Wójcik to bardzo miły człowiek i przede wszystkim dobry fachowiec .Przed rokiem trafiłem do pana doktora z arytmią serca .Od pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i uprzejmości .Zostałem szybko zdiagnozowany i zaopatrzony w odpowiednie leki.Po kolejnej wizycie i teście wysiłkowym do dzisiaj czuje się świetnie.Teraz leczy się u pana doktora mój ojciec .Doktor bardzo skrupulatnie zbadał ojca łącznie z badaniem echa serca .Wszystko dokładnie wyjaśnił jakiego rodzaju ma dolegliwości zalecił leki wytłumaczył jak zażywać .Następnego dnia telefonował do domu aby zapytać o samopoczucie po zażyciu leków .Naprawdę specjalista dużej klasy z ogromnym doświadczeniem i kompetencją.Polecam wszystkim którzy szukają fachowej opieki kardiologicznej.Pozdrawiam, z poważaniem Jarosław M. z Włocławka

 5. Elżbieta M. Elżbieta M. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Na serce lecze się od kilkunastu lat. Od kliku lat u dr. Wójcika. Dopiero ten lekarz prawidłowo dobrał mi leki, postawił bezblędną diagnozę - częstoskurcz węzłowy napadowy i przewidział co musi się stać w moim przypadku, abym mogła prawidłowo i bez ciągłego strachu funkcjonować. Po kliku latach zażywania przepisanych mi leków ataki arytmii trwały coraz dłużej, były coraz bardziej dotkliwe i musiałam poddać sie zabiegowi ablacji serca, do którego wcześniej namawiał mnie dr. Wójcik. Zabieg ablacji przeprowadzony u mnie w Klinice Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zakończył się sukcesem a nie zawsze tak jest, mało tego, określono przyczynę taka samą jaką podejrzewał już dawno dr. Wójcik. Jest świetnym kardiologiem, lepszego nie znam, polecam leczenie u dr. Wójcika i służę moim doświadczeniem jeśli kogoś czeka zabieg ablacji serca. Zyczę dr Wójcikowi dalszych sukcesów w pomaganiu pacjentom. Wdzieczna pacejntka. Elżbieta M.