Jarosław Żochowski

stomatolog

BARDZO DOBRY

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (13)

BARDZO DOBRY
100% 13 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
135

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

13 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Asiek

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chcę polecić Tego lekarza innym pacjentom, ponieważ to bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Jest dokładny i nie oszukuje. Trafiłam do doktora bo poleciła mi koleżanka, która się leczy już od kilku lat i jest bardzo zadowolona. Moje problemy zostały już prawie rozwiązane i dlatego w ten sposób chcę jeszcze dodatkowo podziękować. Jeszcze raz wszystkich zachęcam do skorzystania z usług tego lekarza bo naprawdę warto. Asia M.

 2. jakubm

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wybielałem zęby w Leśnickim Centrum u dr. Żochowskiego, rezultat fenomenalny. Lekarz jest tak dokładny i precyzyjny, a mój uśmiech tak piękny! Tak poza tym to fajny gość z poczuciem humoru. Polecam.

 3. Kamil Kamil (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Niestety bardzo długo zwlekałem z wizytą u dentysty ponieważ moje dotychczasowe kontakty z "fachowcami" z tej branży były piszac obrazowo dość bolesne!!! I właściwie po prostu bałem sie tego potwornego bólu jaki doswiadczyłem już pare razy...

  Jakże mile się rozczarowałem, kiedy kanałowe leczenie i bardzo poważna rekonstrukcja zęba została przeprowadzona właściwie bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze !!! Warto też wspomnieć o bardzo dobrze i nowocześnie wyposażonym gabinecie!!! Żadnego dyskomfortu, żadnego bólu, Bardzo gorąco dziękuje i polecam innym którzy podobnie jak ja boją się dentysty!

 4. Waldek S Waldek S (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan doktor Żochowski godny polecenia profesjonalista, bardzo dobrze zna się na fachu. Od trzech lat leczę u pana doktora zęby. Nawet te zęby, które wydawać by się mogły są już stracone Pan Doktor wyratował – za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny.

 5. A A (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pelny profesjonalizm! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne! Gabinet bardzo nowoczesny! Warto iść do tego stomatologa bo jest nad wyraz uczciwy a to bardzo rzadka w tych czasach cnota. Gorąco polecam!

 6. Celina Celina (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Szczerze polecam. Wyrywałam właśnie u niego ósemkę dolną zatrzymaną w dziąśle. Zabieg przebiegł bezboleśnie, doktor cały czas zagadywał i odwracał uwagę od tego przykrego zabiegu. Trochę mnie nastraszył, że to będzie długo trwało, a było naprawdę szybko. Potem okazało się, że taki sposób bycia po prostu ma pan doktor- wiecznie żartuje. Miły, profesjonalny lekarz. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie.

 7. Kowalewska Kowalewska (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam w tym gabinecie założone trzy implanty. Jestem bardzo ,bardzo zadowolona. Protetyczna część czyli założone na implanty białe zęby są cudne, jak własne. Doktor Żochowski to artysta. Mogę innym polecić bez wyrzutów sumienia.

 8. Gliwu Gliwu (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan doktor wybielił mi zęby, sam proces leczenia bez zarzutu, cenowo też okej, efekty naprawde widoczne i satysfakcjonujące. Polecam!

 9. Małgorzata Małgorzata (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chciałabym dołączyć do już bardzo dobrych opinii o doktorze J.Żochowskim również swoją. To bardzo dobry lekarz. Leczyłam się już pół roku i z wszystkich wizyt byłam zadowolona, na bieżąco byłam informowana o etapach leczenia, a miałam tego trochę. Teraz mam skończoną całą górę zębów. Ładnie dobrana wielkość i kolor dostawionych zębów jak naturalne, nic nie boli i już zdecydowałam się na leczenie dolnych zębów. No jeżeli chodzi o koszty to nie można powiedzieć, że było tanio ale było warto! Dlatego nie dobrze jest zaczynać tak późno jak ja- bardzo się bałam no i wstydziłam.Pozdrawiam

 10. HENRYK HENRYK (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  POLECAM, JESTEM PACJENTEM BARDZO ZADOWOLONYM, WSZCZEPIONE DWA IMPLANTY, PEWNA RĘKA, BARDZO POPRAWNA I RZETELNA OBSŁUGA, POLECAM

 11. szupinek

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jeśli lubisz rzeczy zrobione raz a dobrze to właściwy lekarz. Wyrywanie ósemki zajęło kilka minut, nie jest to oczywiści żadna przyjemność ale nie czułem dyskomfortu i następnego dnia poszedłem normalnie do pracy. Zdecydowanie zapiszę się kolejny raz.

 12. Maria69

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pan doktor założył mi 6 implantów. Na początku się bałam, ale jego spokój działał na mnie kojąco. Zabieg był w znieczuleniu i przeprowadzony został spokojnie i bardzo delikatnie. Pan dr dał mi wskazówki jak postępować po zabiegu. Zażyłam tylko jedną tabletkę przeciwbólową bezpośrednio po zabiegu, a później już nie, bo nie musiałam, bo nie bolało. Profilaktycznie brałam tylko antybiotyki bo tak mi zalecił Pan dr. Bałam się opuchlizny, ale nie było żadnej chociaż to aż 6 implantów było. Po 3 miesiącach Pani dr odbudowała mi pięknie korony na implantach. Tych zębów brakowało mi po bokach. Nic nie widać ze są sztuczne na implantach i efekt bardzo naturalny. Jestem zadowolona ze pozbyłam się protezy wyciąganej i mogę normalnie gryźć i jeść. Polecam!

 13. Lonia

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mam bardzo dobrą opinię o usługach dentystycznych dla doktora Żochowskiego z Leśnickiego Centrum Stomatologicznego, profesjonalne działanie, konkretne nawet czasami "za bardzo", wszystko tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości. Mam skończone leczenie z odbudową protetyczną. Wszystko dobrze działa -jem, gryzę, a przede wszystkim się uśmiecham. Polecam, profesjonalizm w każdym calu. Nie powiem były trudności chwilowe- radzę dbać o zęby na bieżąco!