Jerzy Kuleta

endokrynolog

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
50% 3 oceny (50%)
DOBRY
17% 1 ocena (17%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
33% 2 oceny (33%)
63.5

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Pacjentka Pacjentka (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Zdecydowanie odradzam tego osobnika. Najgorszy lekarz i czlowiek jakiego w zyciu spotkalam. Leczylam sie u niego 3 lata (to byly tylko 4 wizyty), ale zadnej nie wspominam nawet dostatecznie. Jest niesamowicie nieuprzejmy, opryskliwy, nie odpowiada na pytanie, uwaza sie za nadczlowieka, a pacjenta traktuje jak przyslowiowego smiecia. Potrafi wyrzucic pacjenta za drzwi. Nawet do osob starszych nie ma za grosz szacunku. Wizyta nie trwa nawet 4 minuty. Czlowiek wychodzi po wizycie nie wiedzac co mu dolega. Chroncie sie przed tym lekarzem!!

 2. Gość2 Gość2 (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Niestety człowieczeństwo i profesjonalizm to cechy, których pan doktor nie posiada.

 3. Joanna Joanna (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Byłam ostatnio na wizycie u tego lekarza i uważam że jest bardzo dobrym specjalistą. Oto jak wyglądała wizyta: lekarz przeanalizował wyniki - te star i te aktualne, wypytał o objawy i przeprowadził wywiad. Wytłumaczył mi co mi dolega i od razu rozpoczął leczenie, zapisał mnie też na badanie. Opowiedział jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Był przy tym konkretny i rzeczowy, ale też bardzo uprzejmy. Kiedy zapytałam czy będa jakieś skutki uboczne leczenia, zażartował że skutki uboczne to mam teraz - nieleczenia, więc im szybciej zacznę się leczyć tym lepiej. Ta wizyta podniosła mnie na duchu, ponieważ w końcu ktoś się zajął moją dolegliwością. Polecam jeśli ktoś szuka konkretnego specjalisty.

 4. Henryka Henryka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Leczę się od kilku lat u Pana Doktora, zawsze życzliwy, kompetentny i cierpliwy. Polecam go jako świetnego specjalistę i Dobrego Człowieka.

 5. Myszka Myszka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry lekarz. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie. Już na pierwszej wizycie zmienił dawkę. Skuteczność leczenia potwierdzają wyniki badań mimo, że mam dużą niedoczynność tarczycy. Jest to fachowy lekarz, którego można polecić. Jest życzliwy, uprzejmy chociaż małomówny, mało komunikatywny, ale zna się na leczeniu. Jest naprawdę świetny i nie krytykuje, nie ubliża pacjentowi. Super jako człowiek i lekarz.

 6. Elżbieta Elżbieta (Gość)

  Ocena: Dobra Dobra

  Byłam drugi raz na wizycie u p.Kulety i robi dobre wrażenie: konkretny, grzeczny,fachowo odpowiada na moje pytania dotyczące leczenia. Osobiście, nie lubię lekarzy gadatliwych i pacjentów opowiadających życiorysy, więc mi odpowiada.