Jerzy Piecuch

chirurg

DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
80% 4 oceny (80%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
20% 1 ocena (20%)
54.2

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Mielczarek69

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Witam Wszystkich odwiedzających tą stronę. Chciałabym na jej łamach podziękować Panu doktorowi za "ręce, które leczą". Tak, w listopadzie ubiegłego roku Pan doktor wykonał operację mojemu mężowi, dzięki Niemu dzisiaj wiemy, że była to operacja "świata" zostały usunięte wszystkie przerzuty, które poczynił nowotwór neuroendokrynny. Szczerze polecam, aby wszyscy, którzy borykają się z podobnymi problemami zawierzyli Jemu. Pan doktor jest przede wszystkim człowiekiem, a to jest dla osób chorych najważniejsze, Profesjonalnie przyjął mojego męża, nie odesłał. Przesyłam wyrazy wielkiego szacunku na ręce Pana doktora. Dobry wynik pooperacyjny to święto dla całej naszej rodziny. Dziękujemy

 2. D.Ign

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Mam 74 lata i poddałam się operacji usunięcia uchyłka Zenkera .Dzięki temu już się nie dławię i nie krztuszę.Operacja i okres pooperacyjny bez powikłań.Miejscem gdzie zostałam uzdrowiona jest Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Bariatrycznej w Szpitalu Specjalistycznym w Zabrzu ul.Curie-Skłodowskiej 10.Operację wykonał Pan dr.hab.n.med.Jerzy Piecuch wraz z zespołem med.Serdecznie dziękuję za wyleczenie! Warto jest oddać się w dobre ręce.

 3. Bruno

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry lekarz chirurg

 4. Bruno

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry lekarz chirurg

 5. Justi500

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Witam serdecznie. Szczerze to nie polecam Pana Doktora Jerzego Piecucha. Potrzebowałam od niego pilnej konsultacji w sprawie życia pacjenta, dzwoniłam aż 47 razy do gabinetu Pana Doktora i nawet nie raczył odebrać dopiero na drugi dzień dodzwoniłam się do jakiejś innej lekarki która była dla mnie nieuprzejma i wręcz oburzona że wogóle dzwonię. Nie miałam szansy uzyskać bardzo pilnych informacji. Jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana postawą wyżej wymienionego doktora.