Joanna Wacławik

lekarz medycyny pracy

SŁABY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (7)

BARDZO DOBRY
29% 2 oceny (29%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
14% 1 ocena (14%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
57% 4 oceny (57%)
72.43

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

7 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. wer wer (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Kobieta strasznie nieprzyjemna, czułam sie jak śmieć tam, jeśli idziesz z osobą towarzyszącą jest ona wywalona za drzwi bo niby nie ma miejsca gdzie poczekalnia jest pusta. Jak wyszłam z tamtąd to nie mogłam uwierzyć że coś takiego sie tam dzieje od początku źle się tam czułam a baba niezłą kase za badania bierze robi je beznadziejnie i do tego jest tak wredna chamska i nieprzyjemna. NIE POLECAM!!!!

 2. ewa ewa (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miałam kilkakrotnie przyjemność obcować z Panią Doktor i nie mogę się zgodzić z poprzednią opinią. Pani Doktor jest osobą sympatyczną i uprzejmą i najzwyczajnie w świecie zabieganą. Pacjent potrafi wymagać od lekarza nie wiadomo czego, sam nieraz jest nieuprzejmy albo rozdrabnia się nad zupełnie nieistotnymi sprawami zamiast zwyczajnie usiąść i posłuchać, a później się dziwi, że lekarz jest zaniecierpliwiony. A jeśli chodzi o "osoby towarzyszące"- to przychodnia, nie pub, a lekarz nie ma obowiązku wykonywać badania przed publicznością.

 3. ewa ewa (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  droga imienniczko, również miałam przyjemnośc obcować z Pania Doktor i to wielkorotnie, niestety moja opinia nie będzie aż tak laurkowata. Po pierwsze pani Wacławik bywa miła, owszem najczęsciej dla swoich znajomych do których zwraca się po imieniu lub tytule. Dla pozostałych pacjentów bywa arogancka, i bardzo nieprzyjmena, przegania ich w dośc nieiwelkim holu. kilka razy byłam świadkiem jak potrafi w bezczelny sposób zwaracać uwagę pacjentom.

 4. Adam Adam (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Panią Doktor polecę każdemu, gdyż jest osobą kompetentną, uprzejmą a przede wszystkim- sprawnie wykonuje badanie. Jeśli jest coś, czego nienawidzę, to właśnie czekania w kolejkach i "kwitnięcie" w gabinecie. Faktycznie, zdarzało się ażeby Pani Doktor była bardziej zabiegana i nie w humorze niż zwykle, ale bądźmy sprawiedliwi- jest tylko człowiekiem, a z doświadczenia wiem, jak ciężka jest praca z ludźmi. Z pewnością jednak stara się żeby pacjent był zadowolony. Najlepiej o niej samej świadczą Ci wszyscy pacjenci, którzy z przyjemnością do niej wracają, jak i rekomendują innym. Uważam, że cała przychodnia funkcjonuje sprawnie, personel jest miły, chociaż zdarzają się nieprzyjemne sytuacje. Zdecydowanie miła jest młoda asystentka Pani Doktor, która zawsze ma dla pacjenta życzliwy uśmiech.

 5. ela ela (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Odnoszę wrażenie, że pozytywne opinie o pani Wacławik, pisała ona sama. Jest bardzo niesympatyczną osobą. Byłam raz i nigdy więcej !!! Zdecydowanie odradzam.

 6. ona ona (Gość)

  Ocena: Neutralna Neutralna

  zastanawiające jest, że co osoba, to inna opinia. Skrajności. Wygląda na to, że albo Pani Doktor ma rozszczepienie osobowości albo pacjenci zachowują się różnie. Byłam raz, na badaniu do pracy. Przyjęła mnie, zbadała, wypuściła z odpowiednim papierkiem. Ot, zwyczajna wizyta lekarska. Na plus- nie musiałam długo czekać ani w kolejce ani w samym gabinecie, co jest ważne jeżeli "urywa się" z pracy :) Od osób wypowiadających się negatywnie- chciałabym jakieś konkretne przykłady. Bo ciekawe, że rzucają ogólnikami. Jedni polecają, drudzy odradzają, no cóż. Chyba najlepiej samemu gdzieś pójść i się przekonać, bo jak widać tyle ile ludzi, tyle opinii. Jak dla mnie, zwyczajna przychodnia, zwyczajny lekarz.

 7. Konrad Konrad (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Witam internautów,
  nie polecam Pani Joanny ze względu na ogromny brak wiedzy jakim dysponuje.
  Podczas rozmowy wychodziła z gabinetu do Doktora Kraśnickiego po poradę a wszystkie nieznane jej terminy sprawdzała w googlach na stronach, gdzie każdy może napisać co chce. Straciła mój czas, Pani z rejestracji oraz pacjentów, którzy wyrazili zgodę na przepuszczenie mnie poza kolejką. Była strasznie nie miła, traktowała mnie jak kolegę z podwórka. Najlepsze jest to, że chciała wziąć pieniądze a na orzeczenie powiedziała, że musiałbym poczekać, aż dowiozę jej resztę dokumentów.
  Nie polecam.