Katarzyna Bramorska-Lendzion

ginekolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (5)

BARDZO DOBRY
100% 5 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
55

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

5 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. pacjentka pacjentka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo polecam! wszysko profesjonalnie i w miłej atmosferze!!

 2. ewelina z. ewelina z. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Z całą odpowiedzialnością POLECAM klinikę Bra-Med w Lipnie. Dzięki uprzejmości dr Katarzyny Bramorskiej-Lendzion 5 września 2012 roku poprzez cesarskie cięcie przyszedł na świat mój pierwszy, bardzo długo wyczekiwany synuś Mikołaj. Wczesniej chodziłam do innego lekarza w innym mieście, w 36 tygodniu ciąży zdesperowana udałam się do dr Lendzion, a ona niedość, że bardzo miło przyjęła, to okazała nadludzkie wręcz serce, fachową pomoc, z jej ust padło niejedno dobre słowo, zatrzymała w szpitalu i podtrzymała do 38 tygodnia ciążę, za co ja i moja rodzina jesteśmy jej ogromnie wdzięczni. Jestem w pełni uznania dla pani doktor, jak i reszty lekarzy oraz personelu medycznego (pielęgniarek, położnych) oraz dla pań salowych. Rodzić tam, to wielka przyjemność oraz poczucie, że ma się fachową opiekę, a jak trzeba, to i pomoną dłoń, dobre słowo. Rodzić tam, to jak w domu. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim przyszłym mamusiom z ręką na sercu polecam klinikę.

 3. pacjentka Agnieszka pacjentka Agnieszka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam szpital Bra-med rodziłam tam drugie dziecko. Opieka na najwyższym poziomie. Dzięki ich profesjonalizmowi rodząca kobieta ma naprawdę komfort psychiczny co w chwili porodu naprawdę jest nieocenione. Sam szpital (jego wnętrze) jest przytulny atmosfera prawie domowa. Czyste łazienki i zadbane sale. Wielkie ,,dziękuje" należy się też pielęgniarkom, które wkładają swoje serce w opiekę nad maluchami. Żałuję tylko jednego - że nie wiedziałam wcześniej o tym szpitalu i pierwsze dziecko urodziłam w Sierpcu.

 4. EdytaGrudzinska

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Serdecznie polecam i fachowość Pani doktor i klinikę, dwa razy miałam przyjemność oddać się w ręce Pani dr Lendzion, dwa cesarskie cięcia, pierwsza ciąża z problemami, długo leżałam w trakcie ciąży, syn urodził się w lutym a ja przeleżałam i boże narodzenie i sylwester :) wiadomo jak w takim czasie ważna jest atmosfera..poczucie bezpieczeństwa...nie zawiodłam się, i w trakcie drugiej ciąży było podobnie, każde pytanie nie zostaje bez odpowiedzi,panie salowe cudne i pomocne , panie pielegniarki fantastyczne'. Serdecznie polecam i pomimo ,ze jestem z włocławka i szpital mam pod nosem nie żałuje że moje dzieciaki rodziły się w Lipnie a gdyby potrzebna mi była operacja ginekologiczna , tylko tą klinike bym wybrała i zadzwoniła bym tylko do jednej Pani doktor :) Pozrawiam serdecznie.

 5. monwal

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Cudowna Pani doktor. Po wielu lekarzach trafilam w Jej cudowne ręce i po problemie.