Katarzyna Kopczak-Zagórna

psychoterapeuta

BARDZO DOBRY

O lekarzu

Nazywam się Katarzyna Kopczak-Zagórna. Jestem psychoterapeutą integratywnym i trenerem. Dyplom magistra uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim. Posiadam rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz certyfikat jakości pracy trenera Stowarzyszenia MERITUM. Obecnie kształcę się, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej wchodzącego w skład Polskiej Rady Psychoterapii, a także Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Swoją pracę superwizuję u certyfikowanych (certyfikaty PTP, EAP, PTPI) superwizorów w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (8)

BARDZO DOBRY
100% 8 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
85

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

8 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Ewa Ewa (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Świetny terapeuta. Bardzo mi pomogła. Polecam. Ewa

 2. Piotr Piotr (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo kompetentna terapeutka. Pomogła mi, kiedy byłem w największym dołku. Myślałem, że życie nie ma już sensu. Przywróciła mi wiarę w lepsze jutro. Po paru wizytach czuję się znacznie lepiej. Pani Katarzyna jest kompetetntna, uważna i ma duże poczucie humoru.

 3. Kasia i Marek Kasia i Marek (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Katarzyna pomogła nam, kiedy byliśmy w najgorszym momencie. Pokazała nam jak możemy ze sobą rozmawiać, jak możemy być ze sobą, żeby było nam dobrze. Nasze małżeństwo wisiało na włosku.Teraz odnaleźliśmy siebie na nowo. Terapia była krótka, konkretna i choć czasem było bardzo trudno, naprawdę polecamy.

 4. Justyna Justyna (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam panią Kasię wszystkim tym, którym zależy na skutecznej psychoterapii. Bardzo mi pomogła. Jest życzliwą i ciepłą osobą, dla której dobro pacjenta znajduje się na pierwszym miejscu. W trakcie terapii czułam się traktowana życzliwie i z szacunkiem. Dzięki jasno wytyczonemu kierunkowi i atmosferze stworzonej przez panią Kasię, jej umiejętności słuchania i wychwytywania problemów udało mi się dużo zmienić. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

 5. Barbara Barbara (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Namiary na Panią Katarzynę dostałam od znajomej, która bardzo ją polecała. Naprawdę warto. Zawsze czuję się przy niej traktowana życzliwie i z szacunkiem. Choć bywają trudne momenty to czuję, że nigdy nie jestem sama. Zawsze mogę liczyć na jaj mądrość i wsparcie. Jeśli ktoś szuka dobrego specjalisty to naprawdę polecam.

 6. Piotr Piotr (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Katarzyna jest najlepszym terapeutą, jakiego znam. Wiem, co mówię, byłem już u paru. Kilka miesięcy temu czułem, że życie nie mam sensu. Dziewczyna mnie rzuciła, zwolnili z pracy...Teraz sam jestem zadziwiony tym, jak zmienia się moje spojrzenie na świat z każdą wizytą. SERDECZNIE POLECAM.

 7. Grzegorz Grzegorz (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry terapeuta. Fantastyczny człowiek. Piękna kobieta. Czego oczekiwać więcej? Serdecznie polecam.

 8. kuba170

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Kasia świetnie rozpoznała przyczynę moich problemów oraz naprowadziła mnie na prawidłową ścieżkę rozwoju osobistego. Dziękuję!
  Jakub