Katarzyna Moszczyńska

ginekolog

NEUTRALNY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (11)

BARDZO DOBRY
45% 5 ocen (45%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
55% 6 ocen (55%)
112.82

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

11 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. she she (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Zero kompetencji nie tylko zawodowych ale i osobowościowych. Zarozumiała, traktuje pacjentki jak "głupiutkie". Odradzam tą Panią.

 2. Zadowolona Zadowolona (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Cóż, każdy ocenie wg swojej miary i tym samym po części wystawia opinię samemu sobie :)
  Ja uważam Panią Doktor Kasię za kompetentną, miłą i sympatyczną Panią doktor, którą polecam wszystkim.

 3. zdegustowany zdegustowany (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Zero kompetencji przy porodzie agresywną , chamska w stosunku do mojej żony i do mnie . Groziła żonie że wyprosi mnie z sali jesli żona niebedzie bardziej przec ( a to byl pierwszy poród a nasz zaduszek miał 4.200kg. I było jej bardzo ciężko wypchnąć go na świat) zero empati , zero ludzkiego podejścia do człowieka ."lekarz" moszczynska zachowywała się jak agresywny robot bez emocji. Po drugie próbowała wypchnąć małego opierając z całej siły na brzuch żony , informując ją o tym że coś takiego jest nielegalne wściekła się , próbowała mnie wyprosic ( oczywiście ją piinformowalem że nigdzie Niemam zamiaru wychodzić ) wtedy zagroziła nam że jesli niechcemy wypychanie to cytuje zastosuje poród mechaniczny ( kleszczowy) była przy tym wściekła i czerwoną jak burak . Wtedy zażądałem innego lekarza , moszczynska zaniemowila . Powinna zadzwoniła gdzie trzeba i w pył minuty pojawił się inny lekarz . Słuchajcie w 5 minut odebrał poród ! . Byl ludzki, ucieszył żonę i poszło jak burza . A pani moszczynska stała z założonymi rękami obrażona na cały świat . Podsumowując " lekarz" moszczynska w mojej ocenie jest w 100% niekompetentna , arogancka ( typ wszystkowiedzacej księżniczki na ziarnko grochu ) . Z całego serca radzę wam trzymajcie się od niej jak najdalej ! .

 4. gina gina (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  zgadzam sie z powyszym komentarzem

 5. Kaya Kaya (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  zle traktuje pacjetki,nikomu niezycze zeby trafil na tego lekarza

 6. polecam polecam (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Miła, sympatyczna, kompetentna. Pacjentki chętnie do niej chodzą co widać po ilości czekających na wizytę w poczekalni. Zawsze przychodzi wcześniej i pracuje tak długo, aż przyjmie wszystkie pacjentki. Widziałam wsród czekających i młode panie, i starsze, i matki z córkami na pierwszą wizytę i koleżanki, które przeprowadzają inne swoje koleżanki. Nigdy, żadna z pan w kolejce nie mówiła o Pani Doktor jak tylko pozytywnie. Ja sama chodzę do niej już trzy lata, i jak zmieniła przychodnie, to ją znalazłam i nie zmienię jej, bo takiego lekarza z powołania i lubiącego swoją prace jeszcze nie spotkałam. PS. Ale sie jeszcze nie urodził ktoś taki co wszystkim dowodzi, co widać w niektórych wpisach, widać, te Panie nie umialy dostrzec z jakim cudownym lekarzam miały do czynienia, ich strata.

 7. gość gość (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Niemiła, opryskliwa, arogancka... zadzierająca nosa, arogancka, udziela opryskliwie odpowiedzi.
  Bardzo niemiła kobieta, traktująca pacjentów w sposób mechaniczny, zimna jak głaz. Nie chciałabym jej już spotkać.
  Niemiła też dla personelu i zarozumiała.

 8. Ania Ania (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Panią Doktor K.Moszczyńska spotkałam przez przypadek, jak trafiłam do szpitalnej Izby Przyjęć z poważnymi kłopotami z moją ciąża. Niestety tego dnia nie byłam jedyną pacjentką w Izbie o tak później porze. Pani Doktor miała pełne ręce pracy, a mimo to była uśmiechnięta, rzeczową, cierpliwa i bardzo kompetentna. Nie jestem łatwą pacjentka i jeśli chodzi o badanie i o ilość zadawanych pytań. Pani Doktor to nie przeszkadzało, poczułam się tak, jakbym była jej jedyną pacjentką, a ten tłum za drzwiami nie istniał. Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie. Odnalazłem ją później w przychodni i zostałam jej pacjentką. Mimo ogromnych problemów z moją ciążą od samego początku, Pani Doktor doprowadziła ją do SZCZĘŚLIWEGO końca. Jestem za to Jej bardzo wdzięczna. Dziewczyny naprawdę polecam Panią Doktor. Nie zrażajcie się kolejką w poradni, czasem warto poczekać do takiego mądrego, cierpliwego i życzliwego lekarza. A jak stać was na wizytę prywatną, to uwierzcie, będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

 9. Gosc283

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem zdziwiona czytając tak negatywne opinie. Sama chodzę do P. Katarzyny od dłuższego czasu i szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie trafiłam do tak dobrego i kompetentnego lekarza! Pani doktor jest bardzo miła, zawsze odpowiada na każde pytanie, nie czuję przy badaniu skrępowania, a to bardzo ważne. Leczę się u niej prywatnie, nie chce mi się wierzyć żeby pacjentów w szpitalu traktowała w inny sposób. Z tego co słyszałam pacjentki w szpitalu również bardzo ją chwalą. Współczuję osobom, które miały złe doświadczenia, ale osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa i zdecydowanie polecam!

 10. Aga_S

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pani Kasia prowadziła dwie moje ciąże i z pewnością przyszłabym do niej będąc w trzeciej ciąży. Miła, odpowie na każde pytanie, a badanie jest bezbolesne. Szczerze polecam takiego lekarza!

 11. mala_mm

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Zdecydowanie odradzam. Pani doktor jest niemiła, wręcz arogancka. Nie potrafi uargumentować tego co mówi, nawet nie zna składu leków, które przypisuje! Badanie wykonała pobieżnie, na szybko. Nie potrafi słuchać pacjenta do końca, od razu przerywa i próbuje się kłócić- nie tego się spodziewałam po prywatnej praktyce. Nie polecam.