Katarzyna Perek

stomatolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
100% 6 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
65

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. martaj

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Godny polecenia chirurg dentysta. Miałam problem z ósemkami, ale ona usunęła mi je bezboleśnie, sprytnie i szybko. Była bardzo konkretna i miła. Rana goi się bardzo ładnie, a wcześniej czytałam dużo o możliwych powikłaniach. Teraz pani Perek przyjmuje w Dentalestetic na Białołęce - przynajmniej mnie tam "naprawiała" :) . Polecam gorąco.

 2. MonikaKor

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Znakomity fachowiec, a przede wszystkim też wspaniała osoba! :) Miałam z nią kontakt, kiedy musiałam sobie poradzić z zatrzymanymi ósemkami. Wydawało mi się, że to będzie droga przez mękę - tyle się o tym naczytałam w Internecie. Na szczęście trafiłam na dr Perek, która wytłumaczyła mi, jak przebiegnie leczenie. Wszystko co powiedziała się sprawdziło, ból był praktycznie znikomy, a najważniejsze, że z moimi zębami jest wszystko ok. Polecam każdemu tego stomatologa!

 3. GrazynaAdamska

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  bardzo boję się usuwania zębów. Na szczęście trafiłam do dentalestetic w Warszawie. Przyjmowała mnie dr Perek. To naprawdę bardzo miła i jednocześnie fachowa lekarka. Tam mnie fajnie zagadała, że nawet nie wiedziałam, kiedy będzie rwać. Poszło błyskawicznie i na szczęście nie było żadnego bólu. Gdyby byli tylko tacy dentyści, nikt by ich się nie bał.

 4. NataliaC

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  bardzo mila, a przede wszystkim skuteczna pani stomatolog, gdybym mogla dalabym 10/5 :) takich fachowcow wsrod lekarzy jak ta Pani jest niestety coraz mniej ...

 5. Dartanan

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  usuwalem zeby u dr Perek. Troche balem sie, bo nie przepadam za stomatologami, ale poszlo szybko i dzieki tej dentystce mam piekny usmiech :) )

 6. Elisssssss

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  lekarz stomatolog Perek ma wiedzę, odpowiednie podejście i umiejętności. Ode mnie maksymalna możliwa nota