Krzysztof Gończowski

stomatolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (12)

BARDZO DOBRY
100% 12 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
125

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

12 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Anika Anika (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Świetny specjalista. Byłam u niego kilka tygodni temu z bolącym zębem. Teraz już nie pamiętam o problemie. Co więcej dokładnie wyjaśnił mi, jak prawidłowo dbać o zęby, choć wydawało się to takie proste. Niestety, nawet nieprawidłowo trzymałam nić dentystyczną, nie mówiąc już o szorowaniu szczoteczką. Lekarz rzeczowy i konkretny, ale też wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, nie wypuści pacjenta z gabinetu, dopóki nie upewni się, że wszystko jest zrozumiałe i nic nie boli. profesjonalizm w każdym calu - zdecydowanie polecam.

 2. phil

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Szukając dobrego lekarza przeszłam kilka klinik w krakowie oraz lekarzy w prywatnych gabinetach w swoim rodzinnym mieście. Była to bolesna droga, bo okropnie boję się dentystów.... Ostatnio trafiłam do kliniki Indexmedica - piękne miejsce, bardzo zadbane, sympatyczny personel. Dodatkowo szeroka oferta zabiegów. Póki co leczyłąm ząbka i byłam z tym u dr'a Gończowskiego - przemiły człowiek. Ząb pięknie wyleczony i zaplombowany. Teraz zastanawiam się nad wybielaniem... Zaufałam tej klinice i polecam ją każdemu

 3. grubbi grubbi (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  doktora Gończowskiego polecił mi mój znajomy. Niestety, tak zwlekałem z wizytą, że miało to swoje przykre konsekwencje. Niesamowicie jednak boję się siadać na fotel. W indexmedica było jednak na tyle przyjemnie, że udało mi się zapomnieć o strachu przed borowaniem... w niecałą godzinkę wyleczono mi zęba i mam spokój. będę tam wracać i poleca wszystkim

 4. szara szara (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Ja po prostu chce polecić goktora Gończowskiego wszystkim, którzy chcą zmienic swojego lekarza albo nie mają jeszcze wybranego żadnego stomatologa. To naprawde świetny specjalista. Przeszłam już u niego kilka zabiegów leczenia kanałowego i nie zawiodłam się nigdy. Znieczulenie też super działa. Polecam - szara

 5. kamil bre kamil bre (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Od kilku dni ból rozsadzał mi głowę z jednej strony. Myślałem, że to migrena albo coś takiego. Po dwóch dniach zwierzyłem się z problemu mojej narzeczonej, po czym ta niewiele myśląc zawiozła mnie na prześwietlenie i od razu do "jej" stomatologa pana Gończowskiego. Okazało się, że przybyliśmy w niemalże ostatneij chwili. Ząb oczywiście dało się uratować, ale konieczne było leczenie kanałowe. Tak czy inaczej, świetnie że tam trafiliśmy, bo inaczej mogłoby być to bardzo przykre w skutkach :( Jestem ogromnie wdzięczny za zabieg doktorowi i wiem, że już zawsze mogę na niego liczyć. Pozdrawiam, Kamil.

 6. klori klori (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Polecam tego lekarza. Chodzę do niego od 1,5 roku i nie żałuję. Wiem, że przyjmuje w Dentestetica na Kamiennej, a to też przyjemny gabinet. Obsługa na najwyższym poziomie.

 7. AgataKarelus AgataKarelus (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dr Gończowski to najlepszy specjalista w leczeniu kanałowym. Uratował mi dwa zęby i to po jakims nieudolnym zabiegu przeprowadzonym przez innego lekarza (w jednym kanale jakies pozostałości po leczeniu - dramat). Doktora Gończowskiego polecam każdemu!

 8. joy of life joy of life (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Świetny lekarz. polecam na każde leczenie kanałowe, nawet te najtrudniejsze przypadki leczy bez problemu :)

 9. Rafaloniik

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Przyznaję najwyższą ocenę. Po raz pierwszy miałem leczenie kanałowe, które przeprowadzał doktor Gończowski i jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Lekarz sympatyczny, zna się na rzeczy i jest bardzo dobrym specjalistą.

 10. Barbara34

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Przyszłam do doktora Gończowskiego z bolącym zębem. Najpierw próbowałam z lekami przeciwbólowymi, ale w końcu stwierdziłam, że jednak dentysta powinien ocenić, co się dzieje. Po leczeniu wszystko jest ok, nic nie boli!

 11. qwerty123

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzięki doktorowi Gończowskiego wyzbyłam się strachu przed dentystami. Wcześniej nie miałam szczęścia i ciągle trafiałam na kogoś , kto wręcz odstraszał mnie od leczenia.

 12. wolart

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  dr Krzysztow Gończowski obecnie pracuje w gabinecie Magnadent w Krakowie