Leszek Gryszko

kardiochirurg

BARDZO DOBRY

O lekarzu

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (28)

BARDZO DOBRY
100% 28 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
285

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

28 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. zadowolony pacjent zadowolony pacjent (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Lekarz powalający kompetencją i rozwagą. Z czystym sumieniem mogę polecić. Zasadniczy, otwarty, jasno formułuje zalecenia i uwagi. Nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Cieszę się, że Go spotkałam i cieszę się, że to On prowadził operację i do końca dopilnowal wszystkiego. POLECAM !!!!

 2. Pacjent Pacjent (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Choć nikomu nie życzę, aby trafił na kardiochirurgię to, jeśli już się tak stanie, to wszystkim nieszczęśnikom życzyłbym takiego lekarza prowadzącego! Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie! Konkretne, rzeczowe porady oraz szczególna empatia wobec pacjentów. Bardzo polecam!

 3. Maria Chromińska Maria Chromińska (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doskonały specjalista w zakresie kardiochirurgii.

 4. Andrzej Smólski Andrzej Smólski (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem prawie 3 lata po zrobionych przez Niego bypassach.
  Mam 74 lata.
  Gram w tenisa 6 godzin tygodniowo. Prawie nigdy nie siadam aby odpocząć w trakcie gry. Jemu zawdzięczam, że czuję się jak "fabrycznie nowy". Jego osobowość tchnie kompetencją, empatią i kulturą. Wzorzec lekarza.

 5. Ossowiak

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wspaniały lekarz! Mam 48 lat w lipcu, tego roku przeprowadził operację bypassów. Zawdzięczam mu życie, doskonały specjalista oraz wspaniały człowiek. POLECAM!!!

 6. jacisko

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Potwierdzam poprzednie opinie - to bardzo dobry lekarz! Operacja bypassów u mojej mamy prawie trzy miesiące temu przeprowadzona bardzo skutecznie. Mama ma już 80 lat, a dodatkowo prosiła o operację bez podawania krwi. Dlatego Pan Doktor się bardzo postarał i w czasie operacji utracono tylko 180 ml krwi i transfuzja nie była potrzebna. Przed operacją mogliśmy spokojnie omówić z nim wszystkie zagrożenia, opcje i możliwości. Także po operacji Pan Gryszko kilkakrotnie mamę odwiedził i udzielił szczegółowych informacji o przebiegu operacji. Podał nam też kilka cennych porad co do rehabilitacji. A Mama czuje się obecnie coraz lepiej co jest najlepszym dowodem umiejętności tego lekarza. Podsumowując, to bezcenny fachowiec i bardzo życzliwy człowiek!

 7. Kowalska

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem 5 miesięcy po operacji wszczepienia bypassów. Czuję się doskonale, co zawdzięczam Panu Doktorowi Leszkowi Gryszko. To wspaniały kardiochirurg, fachowiec najwyższej klasy. Życzliwy i serdeczny dla pacjenta. Lekarz o wysokiej, niespotykanej kulturze osobistej. Zainteresowany do końca stanem zdrowia pacjenta. Słuszna jest opinia pacjentów, że powala kompetencją i rozwagą. Należy dodać, że jego cały urok osobisty pozwala zapomnieć o przebytej chorobie. Polecam.
  Elżbieta Kowalska- wdzięczna pacjentka

 8. M.Podkowa

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jako pacjent wielu szpitali w kraju miałem to szczęście być operowanym przez Pana Doktora Leszka Gryszko.
  Mogę stwierdzić z całkowitą odpowiedzialnością – to absolutny profesjonalista kardiochirurg o niezwykłych umiejętnościach i zapale,
  łączącym z wielką klasą sprawy zawodowe z prawdziwym humanizmem życia.
  To taki niedościgły „ wzorzec medyczny „ z Sevres pod Paryżem.
  Jestem pod bardzo dużym wrażeniem jego pracy, kompetencji oraz samego podejścia do pacjentów.
  To samo dotyczy też całego Oddziału Kardiochirurgii którym kieruje.
  Przy najbardziej skomplikowanych przypadkach medycznych rozmowa
  z Nim przywraca pacjentowi wiarę i chęć dalszego życia.
  Podpisuję się oburącz pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami
  a w pięciopunktowej skali oceniam Go na szóstkę z plusem !!!

 9. marian1113

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Lekarz z powołania. Poświęca 100% uwagi pacjentom. Na bieżąco informuje o stanie zdrowia zarówno przed jak i po operacji. Profesjonalnie wykonana operacja bypassów. Bez komplikacji. Troskliwa opieka po zabiegu. Mam 74 lata i szybko wracam do zdrowia. Polecam zarówno Pana Leszka jak i cały zespół kardiochirurgów.

 10. zdrowy.pacjent

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie za niska jest ta skala, aby ocenić umiejętności i kompetencje Pana Doktora! Świetny specjalista, życzliwy człowiek. Mam 58 lat i jestem po niedawno przebytej 8-godzinnej operacji serca polegającej na wymianie zastawki aortalnej i mitralnej, naprawie zastawki trójdzielnej, ablacji i czyszczeniu osierdzia. Dawano mi niewiele procent szans na wyleczenie mojego niewydolnego serca. A jednak. Już po miesiącu mogłem samodzielnie się poruszać, teraz normalnie funkcjonuję - prowadzę samochód, jeżdżę na rowerze, spaceruję...oddycham! Po prostu narodziłem się na nowo! Śmiało mogę stwierdzić, że Doktor Gryszko to "cudotwórca". Dziękuję jemu i wszystkim, którzy zapewnili mi świetną opiekę w WIM.

 11. wlodzimierzg1.955

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem dopiero kilka tygodni po operacji wszczepienia by-passów - bez komplikacji. Miałem to szczęście być operowanym przez Pana Doktora Leszka Gryszko. To wspaniały lekarz z powołania. Wybitny specjalista kardiochirurg i przemiły człowiek o wielkim sercu. Jestem pod wrażeniem jego podejścia do pacjentów zarówno przed operacją jaki i po. Rozmawia cierpliwie i spokojnie z rodziną pacjenta.
  Dzięki Panu wróciła mi chęć do dalszego życia.
  Jestem wdzięczny Panu i całemu personelowi Odziału Kardiochirurgii WIM za świetną opiekę i polecam Was innym pacjentom. Dziękuję Wam, żyję i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Moja ocena może być tylko jedna - najlepsza z najlepszych.
  wdzięczny pacjent - Włodzimierz G.
  Nr. historii choroby: 2016-26525

 12. EwelinaZd

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Zdecydowanie najwyższa ocena z możliwych .
  Dr.Gryszko jest wspaniałym ,doświadczonym, kompetentnym, konkretnym , rozważym i przy tym życzliwym i miłym ,absolutnym profesjonalistą . Jestem pod ogromnym wrażeniem jego podejścia do pacjenta. Zainteresowany stanem zdrowia od początku do końca ,-od A-Z . Cieszę się ,że miałam to szczęście i to właśnie przez niego byłam operowana. Zdecydowany wzorzec !
  Oddział Kliniki ,cały personel, którym dowodzi- również na 5+ !

 13. AgataPiastowicz

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Wspaniały Lekarz, przy Panu Gryszko człowiek znowu wierzy, iż są osoby, które pomagają innym z powołania i z zaangażowaniem!
  Profesjonalizm, rzetelność, kompetencja, rozwaga, cierpliwość, uwaga i czas poświęcony pacjentowi jak i "przerażonej" jego rodzinie, w każdym momencie, zarówno przed operacją (jak juz pacjent trafił pod skrzydła Pana Doktora), jak i w trudnym i w tym przypadku długim czasie przebywania pooperacyjnego na oddziale.
  Nie wiem skąd Pan Gryszko znajduje czas i siłę, aby być na oddziale o 6 rano bo operacja, jak i o 19tej, aby dojrzeć pacjentów.
  Panie Doktorze, z całego serca dziękuje za uratowanie mojego taty! Tylko dzięki Panu wciąż go mam i możemy się cieszyć każdym dniem.
  Ogromne podziękowania oraz wyrazy szacunku do tego co Pan robi jak również jak Pan to robi!

  Nie można nie wspomnieć o życzliwości i wspaniałej opiece personelu na oddziale Kardiochirurgi WIM, Drodzy Państwo, choć głównie Drogie Panie :) , uprzejmie dziękuje.

 14. Edmund47

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Podzielam wszystkie pozytywne opinie osób, poprzedzające mój wpis, dot. dr Leszka Gryszko. Wspaniały człowiek i profesjonalista, który uratował mi życie, usuwając olbrzymiego tętniaka z mojego serca. Na podziękowanie zasługują również wszystkie osoby z Jego zespołu operacyjnego, którym kieruje na oddziale kardiochirurgii WAM w Warszawie. Podobną opinię i podziękowanie wyrażają moi bliscy, zwłaszcza w okresie pooperacyjnym za troskę i życzliwość okazywaną w kontaktach i informowaniu o moim stanie zdrowia.
  Wdzięczny pacjent – Edmund Stefaniak

 15. jfmonika

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry specjalista, wykonał trudną operację tętniaka aorty bratu ratując mu życie, wysoka kultura osobista, bardzo dobre podejście zarówno do pacjenta jak i jego rodziny poprzez udzielanie informacji. Dziękujemy i polecamy!

 16. jarek79

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem po wymianie zastawki aortalnej. Od operacji minęło 3 miesiące. Na oddział trafiłem dzięki Panu doktorowi Leszkowi Gryszko. To on mnie operował i do końca interesował się stanem mojego zdrowia. Zasadniczy, otwarty, jasno formułuje zalecenia i uwagi. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wspaniały człowiek o niespotykanej kulturze i uroku osobistym. Do tej pory myślałem, że tacy lekarze i personel są tylko w serialu "Na dobre i na złe".
  Z podziękowaniem Jerzy Borowski.

 17. Andrzej.Popiolek

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Jestem pacjentem Doktora Gryszko i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pan Gryszko ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor pomimo tego, że ma bardzo dużo obowiązków to do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Profesjonalista w swoim zawodzie. Andrzej Popiołek

 18. Betinka

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Pragnę złożyć najszczersze i najserdeczniejsze podziękowania Panu dr Leszkowi Gryszko za okazaną pomoc, troskę i zaangażowanie jakim zostałem objęty podczas pobytu w Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów w Warszawie a w szczególności podczas samej operacji. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że trafiłem pod opiekę Pana Doktora, ponieważ jest to lekarz posiadający niesamowitą wiedzę, a przy tym człowiek o wielkim sercu. To wspaniałe widzieć, że istnieją jeszcze takie szpitale i tacy specjaliści, dla których to pacjent i jego życie są najważniejsi.
  Życzę również wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.
  Wdzięczny pacjent Andrzej Bińczyk z rodziną

 19. kkloben

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doskonały lekarz. O ile młode pokolenie specjalistów ma przejąć odpowiedzialność za nasze zdrowie to na pewno w ich gronie powinien się znaleźć doktor LESZEK GRYSZKO. Właśnie tacy lekarze to owa "lepsza, najlepsza - zmiana". Jako ordynator zawsze znajduje czas na w pełni empatyczną a jakże ważną dla pacjenta rozmowę.
  Bardzo dziękuję Panie Doktorze za przedłużenie życia - wdzięczny pacjent - Andrzej P.
  Wrzesień 2017 r

 20. wojciech_slabon

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doskonały fachowiec, wzorowy opiekun. Wszystkim życzę takiego kardiochirurga jakim jest dr Leszek Gryszko. Życzyłbym wszystkim i sobie wszystkich tak wspaniałych lekarzy. Polecam!