Leszek Skośkiewicz

ginekolog

NEUTRALNY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

 • Wrocław 54-129, woj. dolnośląskie
  ul. Drzewieckiego 40
  Pokaż na mapie

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
0% 0 ocen (0%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
100% 3 oceny (100%)
32.71429

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. pacjentka pacjentka (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Lekarz nie ma ŻADNEGO podejścia do pacjentki. Byłam u niego w gabinecie na Dokerskiej. Do tej pory, kiedy chodziłam do innego ginekologa, każde badanie było dokładnie wyjaśniane, lekarz mówił, co będzie robił i ostrzegał. A ten lekarz chyba myśli, że na fotelu siedzi ziemniak, któremu nie trzeba nic mówić. Mało tego, kazał mi się rozebrać i usiąść na fotelu a dopiero potem zaczął szukać potrzebnych do wykonania przedmiotów, których nie miał. Wiec poszedł gawędzić na ten temat z pielęgniarką, a moją uwagę o tym, że nie mam zamiaru tak siedzieć na fotelu zbył milczeniem dopiero po chwili mówiąc "Mówiła pani coś?". Nie ukrywam, że się zdenerwowałam i dopiero wtedy lekarz zareagował a gdyby nie to, to pewnie siedziałabym sobie na fotelu dobre 10 minut (bo tyle to wszystko trwało, zanim odnalazł swoje przyrządy) co- jak wie każda kobieta- nie jest bardzo komfortowe. Lekarz TRAGICZNY. Do tego nie tłumaczy diagnozy, strofuje i ma nieprzyjemne uwagi w stylu "To pani problem, nie mój". DRAMAT.

 2. Gość Gość (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Straciłam kiedyś przez niego dziecko. Przesłuchiwany w Prokuraturze klamał ze swoim kolegą po fachu jak najęty. Byłam młoda i nieświadoma swioch praw. Szkoda.

 3. Zszi

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  Oszust i naciągacz! Wymyślił, że skraca mi się drastycznie szyjka macicy w drugim trymestrze ciąży, chciał naciągnąć na pessar, który zakładał za 400 zł wyłącznie w prywatnym gabinecie. Szyjka do końca ciąży miała prawidłową długość. Odradzam dla bezpieczeństwa Waszego i Waszych nienarodzonych dzieci!!!!