Łukasz Malan

stomatolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (3)

BARDZO DOBRY
100% 3 oceny (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

3 opinie

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. mobydick mobydick (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  swieny doktor , fachura w swej profesji. bardzo rzetelnie wytlumaczyl mi co bedziemy robic i za ile , kosztorys z poczatku leczenia pokrywal sie z tym co zaplacilem na koniec.a mialem robioną rozległe leczenie-min korony i licowki , leczenie kanalowe , plomby itd.jestem bardzo zadowolony.polecam

 2. cichy cichy (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  zgadzam sie z przedmowca.gabinet...super wyposażony-nie wiem do czego większość sprzętów służy , bo przeszedłem tylko leczenie kanałwe i onleje-tak to sie chyba mówi , ale pełen profesjonalizm.a leczyłem sie w nie jednym gabinecie.dokktor miły , wyrozumiały dla fobi , podchodził do mnie z wyrozumiałością i poczuciem humoru.efekt.super.nie mialem zęba i mieć nie powinienem wg. kilku ''specjalistów'' , A MAM!!!.ogólnie fajne miejsce , fajna obsługa , bezstresowo , bezproblemowo.polecam.

 3. pacjent pacjent (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  polecam , pełen profesjonalizm, miły doktor , fajna obsługa , wszystko na miejscu-rentgen itd.acha , parking prze kliniką , wiec nie musiałem jezdzic w kółko i szukac miejsca parkingowego.
  jestem zadowolony , bo miałem przeleczonych kilka zębów , wybielone zęby , 2 koronki.generalnie mam teraz spokój na kilka lat.
  polecam