Maciej Eliszewski

ginekolog

BARDZO DOBRY

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (6)

BARDZO DOBRY
100% 6 ocen (100%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
0% 0 ocen (0%)
65

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

6 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. toja toja (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Sympatyczny i życzliwy, ma czas dla pacjentek; widzi człowieka jako całość, więc umie skojarzyć wpływ różnych chorób na stan ginekologiczny, a to rzadko spotykana cecha. Poza tym zna się na tym, co robi; pracuje i w poradni i na oddziale, również operuje, więc jest dobrym praktykiem. Polecam.

 2. pacjentka pacjentka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  prawdziwy profesjonalista, dajacy jednoczesnie poczucie bezpieczenstwa i indywidulnej opieki. Bylam nie tylko pacjentka w gabinecie, Pan doktor mnie rowniez operowal. Polecam z calego serca!

 3. ja ja (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Najlepszy ginekolog w mieście! Serdecznie polecam!

 4. Była olsztynianka Była olsztynianka (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Profesjonalista w każdym calu.Świetny lekarz, traktujący pacjentkę w sposób życzliwy i konkretny. Doskonale poprowadził moją ciążę. Polecam każdej kobiecie.

 5. Okolice Działdowa Okolice Działdowa (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Doktora poleciła mi koleżanka, której prowadził ciążę. Moja i koleżanki ciąża była wcześniacza. Mój synek zmarł po 9 miesiącach, koleżanki synek po 3. Koleżanka zaszła w kolejną ciąże bez problemu, ale była w grupie ryzyka. Doktor otoczył ją opieką i wszystko skończyło się dobrze. Ma pięknego synka. Ja mam problemy z zajściem w ciążę, ale po dwóch wizytach u doktora myślę, że i mi się uda. Doktor jest profesjonalny, dokładny, i myślący o pacjentce nie to co moja poprzednia pani ginekolog. Która lecząc mnie na bezpłodność nie zrobiła nawet podstawowych badań... Mam pełne zaufanie do doktora. Co jest dla mnie ważne, doktor dzwoni do pacjentki jeśli np badania są kiepski itp. oraz żeby instruować dalsze leczenie ( ważne, że nie muszę jeździć 100 km po to, żeby coś się zapytać i poradzić ) wystarczy sms i doktor oddzwania. Cieszę się, że trafiłam do doktora bo w końcu mam jakąś nadzieję... Serdecznie polecam :)

 6. nygrem

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Bardzo dobry lekarz.