Maciej Ziomek

ginekolog

Popraw dane

O lekarzu

Jesteś tym lekarzem? Przejmij kontrolę nad profilem!

Gdzie przyjmuje

Zamknij

Statystyka opinii (8)

BARDZO DOBRY
75% 6 ocen (75%)
DOBRY
0% 0 ocen (0%)
NEUTRALNY
0% 0 ocen (0%)
SŁABY
0% 0 ocen (0%)
BARDZO SŁABY
25% 2 oceny (25%)

OPINIE O LEKARZU

DODAJ OPINIĘ

8 opinii

Twoja ocena: Bardzo słaba Słaba Neutralna Dobra Bardzo dobra

 • Uzasadnij swoją ocenę zgodnie z regulaminem. Adresy IP osób dodających opinie są logowane.

Odpowiadasz jako: Gość

 1. Aneta R. Aneta R. (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Chodzę do dr.Ziomka już 15lat,jest naprawdę super lekarzem,i co najważniejsze człowiekiem,zawsze służy pomocą,zawsze uśmiechnięty.Wśród znajomych ma opinię "Nasz Maciuś"Nigdy nie zmieniłabym tego lekarza,jest po prostu super i tyle w temacie. Ps.Panie Doktorze tylko tak dalej,jest pan bardzo dobrym specjalistą,i przede wszystkim jest pan sobą :) ))Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :) ))

 2. Izabela Izabela (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  świetny lekarz!! jestem Jego pacjętką już ponad 7lat, za nic w świecie nie zmieniłabym Go na innego lekarza; ma w pełni profesjonalne podejście do pacjentki, doba o komfort psychiczny - nigdy nie bagatelizuje zadnego z poruszonych problemów-od najdrobniejszych dolegliwości po większe; nie zostawia bez pełnej! i wyczerpującej odpowiedzi, do tego ma spokojne i uprzejme podejście, więc nie ma mowy o stresie; jest cierpliwy-nawet jak się Go zapytać o to samo przez 5 kolejnych wizyt (ja tak miała przy 1wszej ciąży -non-stop pytałam "ale czy na pewno..? ;) " to spokojnie i z uśmiechem udziela rzeczowej odpowiedzi. czystym sumieniem polecam serdecznie tego lekarza!!

 3. Arte Arte (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  W 2005 roku pan doktor uratował życie mojej córeczce, prowadził resztę ciąży i urodziłam zdrowe dziecko. Szkoda, że nie było go przy porodzie, miał wtedy urolop. Może nie miałabym koszmarnych wspomnień z porodu. Za uratowanie małej zawsze i fachową opiekę w czasie ciąży zawsze będę wdzięczna. Dziękuję.

 4. Maja Maja (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Super dr Haus :-)

 5. Mysza Mysza (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Dzięki dr Ziomkowi mój synek urodził się bez komplikacji. 4 innych doświadczonych lekarzy nie potrafiło określić dlaczego poród tak się przedłuża... Dziękuję z całego serca

 6. Mariola Mariola (Gość)

  Ocena: Bardzo dobra Bardzo dobra

  Naprawdę zgadzam się z poprzednimi pacjentkami w 100 % to lekarz z prawdziwego zdarzenia ,jest wyrozumiały i potrafi porozmawiać o każdym problemie ,nigdy nie zmieniła bym lekarza .serdecznie pozdrawiam :)

 7. anna anna (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  bezczelny patrzy tylko na portfel pacjentki

 8. anna anna (Gość)

  Ocena: Bardzo słaba Bardzo słaba

  chamski i patrzy tylko na portfel pacjentki